کد خبر : 4308
تاریخ انتشار : یکشنبه 20 بهمن 1398 - 11:13

آذری: شرایط برای حضور امثال من در انتخابات فراهم نیست

آذری: شرایط برای حضور امثال من در انتخابات فراهم نیست

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: چیزی که امروز در فدراسیون مشاهده می‌کنم، این است که شرایط حضور امثال ما در انتخابات فراهم نیست. به گزارش وبزیرنویس و به نقل از فارس، سعید آذری که در فدراسیون فوتبال حضور پیدا کرده بود، در این خصوص اظهار داشت: دلیل حضورم در اینجا گرفتن فرم‌های هفت‌گانه‌ای بود که

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: چیزی که امروز در فدراسیون مشاهده می‌کنم، این است که شرایط حضور امثال ما در انتخابات فراهم نیست.

به گزارش وبزیرنویس و به نقل از فارس، سعید آذری که در فدراسیون فوتبال حضور پیدا کرده بود، در این خصوص اظهار داشت: دلیل حضورم در اینجا گرفتن فرم‌های هفت‌گانه‌ای بود که فولاد تا این لحظه نگرفته است. اسامی کاندیداهای مختلف هم تا پایان امروز فکر می‌کنم نهایی شود. امیدوارم به جمع‌بندی خوب برسیم تا ببینیم اصلح‌ترین فرد چه کسی است و ما هم فرم‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پر کرده و تحویل دهیم.

او در خصوص اینکه ظاهرا برای حضور در انتخابات با دادکان هم صحبت کرده است، گفت: سه هفته پیش بیانیه‌ای نوشتم و در آن اشاره کردم که فوتبال برای فوتبالی‌ها است و استقلال آن باید حفظ شود. چیزی که من مشاهده می‌کنم این است که شرایط حضور امثال ما فراهم نیست. وقتی امروز فضای فدراسیون را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دیدم و با یکی دو نفر از اعضا ملاقات کردم، حس کردم شرایط مهیا نیست. ضمن آنکه به فولاد تعهد دارم و با آقای محمدی قول و قرار گذاشتم. ضمن آنکه یک عهد نانوشته با هواداران فولاد دارم و ترجیح می‌دهم سر عهد خودم بمانم.

آذری تأکید کرد: من قبلا هم در هیأت رئیسه سازمان لیگ بودم ولی استعفا کردم چون برخی مسائل با آموزه‌های علمی و تجربی من همخوانی نداشت.

وی در پاسخ به این سوال که چرا شفاف نمی‌گوید در فضای فدراسیون چه چیزی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مشاهده کرده است، گفت: اینجا به دنبال فرد متخصص نیستند. شنیده‌ها حاکی از آن است که اتفاق خاصی رخ نخواهد داد و آن افرادی که مشخص شده‌اند رای خواهند آورد. آنهایی که می‌خواهند مستقل وارد این عرصه شوند، شانس بسیار کمی خواهند داشت؛ ولی دو توصیه برای کسانی که می‌خواهند در این مجمع شرکت کنند دارم.

وی ادامه داد: استقلال و رای خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از دست ندهند و اگر کسی هم در بقیه سمت‌ها می‌خواهد کاندیدا شود، اول با خود فکر کند که در ۴ سال گذشته عملکردش چه بوده است. او باید با خود فکر کند که آیا استادیوم ساخته است؟ زمین چمن تحویل داده؟ شخصی که می‌خواهد در انتخابات شرکت کند. کسی که می‌خواهد عضو هیأت رئیسه شود، باید حقوق بقیه فوتبالی‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هم بتواند بگیرد. به نظر من فضا در وضعیت کلان کاملا مشخص‌شده است.

مدیرعامل باشگاه خوزستانی اظهار داشت: با آقای دادکان صحبت کردم. حتی با علیرضا رنگرز و تمام پیشکسوتان حرف زده‌ام. همه این دوستان متفق بر این عقیده هستند که من می‌توانم در این سمت کار کنم ولی باید به تحلیل نهایی برسیم. تحلیل نهایی شخص خودم این است که فکر نمی‌کنم در این برهه به وجود ما نیاز داشته باشند.

وی در خصوص انتخاب اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی گفت: تحلیل انتخاب این فرد را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به کارشناسان بسپارید. فردی که انتخاب شده، کارنامه ای در فوتبال ما دارد که حتی از سابقه افراد حاضر در فوتبال ما، ضعیف‌تر است.

آذری عنوان کرد: نام هایی که برای هدایت تیم ملی مطرح شده بود، افرادی بودند که در دو سه دهه اخیر ما تأثیر داشتند، ولی اینکه چرا چنین تصمیمی گرفته شده، من در جریانش نیستم. این تصمیم هم فرافوتبالی بود چون بیلان کاری مربی که در ایران برای ما مشخص است، پایین‌تر از مربیان دیگر است ولی به او بالاترین سمت فنی را دادند.

وی افزود: این را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هم بگویم حالا این فرد انتخاب شده و باید بپذیریم که تیم ملی به مردم ایران اختصاص دارد. حالا دیگر زمان آن نیست که بگوییم چرا این فرد آمد. الان وقت کمک کردن است و نباید اجازه بدهیم آن اتفاقاتی که در چند بازی گذشته بر سر تیم ملی آمده، در بازی‌های پیش رو برای تیم ملی ما تکرار شود.

خبرنگاری گفت کسی که می‌خواهد رئیس فدراسیون شود وارث یک بدهی ۱۵۰ میلیارد تومانی است و آیا به نظر شما فردی لایق این عنوان هست یا خیر، گفت: هر فردی که در اینجا کاندیدا می‌شود، باید رزومه‌اش مورد بررسی قرار بگیرد. باید دید کسی که می‌خواهد اینجا رئیس فدراسیون شود، آیا توانسته برای باشگاهش یک قرارداد اسپانسری خوب امضا کند. اینکه رقم ۱۵۰ میلیارد بدهی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به زبان بیاوریم، کمی قشنگ نیست. هر کسی از راه می‌رسد می‌گوید فلانی عددی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به بدهی گذاشته و ما همان بدهی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پرداخت کردیم. آقایان به یکباره از ۱۰۰ میلیارد بدهی به هیچ می‌رسند و این مسائل چیزهایی نیست که عنوان کردنش قشنگ باشد. من سعی می‌کنم زیاد به این مسائل گوش ندهم و به قول معروف هر کسی خربزه خورده، پای لرز آن هم می‌نشیند.

۱۸۷۰

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

طراحی سایت تدبیرنت