کد خبر : 3836
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۴

بخش خصوصی پیشانی طلایه داران گردشگری ایران است

بخش خصوصی پیشانی طلایه داران گردشگری ایران است

غلامعلی سفید با بیان اینکه امضای این تفاهم نامه از کلنگ زنی‌ها و افتتاحات مرسوم همیشه در دهه فجر ارزشمندتر است، اظهارکرد: امضای این تفاهم نامه به عنوان حرکتی فرهنگی اجتماعی و اقتصادی باعث برکت برای کشور خواهد بود.وی با بیان اینکه ویژگی مثلث طلایی گردشگری ایران تقویت و حمایت بخش خصوصی است، افزود: برای

غلامعلی سفید با بیان اینکه امضای این تفاهم نامه از کلنگ زنی‌ها و افتتاحات مرسوم همیشه در دهه فجر ارزشمندتر است، اظهارکرد: امضای این تفاهم نامه به عنوان حرکتی فرهنگی اجتماعی و اقتصادی باعث برکت برای کشور خواهد بود.
وی با بیان اینکه ویژگی مثلث طلایی گردشگری ایران تقویت و حمایت بخش خصوصی است، افزود: برای ماندگاری و پویایی این مسیر حضور بخش خصوصی یکی از الزامات است که امیدواریم همواره رعایت شود.
وی با بیان اینکه دولت مردان باید به این درک برسند که بخش خصوصی زمینه ساز اقدامات مطلوب است، افزود: دولت در کنار بخش خصوصی و حمایت از این حوزه می‌تواند به تداوم اقدامات این مثلث باشد و باعث خیر و برکت بیشتر شود.
سفید رعایت الزامات گردشگری در کشور توسط دولتمردان را امری ضروری دانست و اظهار امیدواری کرد: با همراهی همه بخش‌های متولی امر گردشگری روزهای خوشی در انتظار این صنعت پاک باشد.
***فعالیت‌های شهرداری‌ها از کالبدی به فرهنگی اجتماعی تبدیل شده است
شهردار یزد نیز در این جلسه با بیان اینکه در گذشته این موضوع که شهرداری‌ها در حوزه گردشگری ورود کنند؛ قابل تصور نبود، گفت: سیر تحول شهرداری‌ها از انجام فعالیت‌های کالبدی شهر به مسائل فرهنگی و اجتماعی رسیده است.
جمال الدین عزیزی با بیان اینکه امروز درخواست‌های شهروندان از فعالیت‌های کالبدی به سمت اقدامات فرهنگی اجتماعی رفته است، اظهار امیدواری کرد: رسمیت یافت مثلث طلایی گردشگری ایران باعث رونق و حضور بیش از پیش گردشگران داخلی و خارجی شود.
وی تاکید کرد: این مثلث برای انحصار گرایی نیست و این سه شهر آغاز کننده فرآیندی است که می‌تواند در سایر شهرهای تکرار و انجام شود.
شهردار یزد با بیان اینکه نگاه شهرداری از درون این مثلث گردشگری به بیرون است که چگونه گردشگران وارد این سه شهر شوند، تصریح کرد: امروز روز خوبی برای گردشگری ایران و این سه شهر خواهد بود تا با استفاده از تجربیات یکدیگر در حوزه گردشگری و سرمایه گذاری این حوزه تقویت شود.
وی با بیان اینکه شهرداری‌ها حرکت به سمت توسعه گردشگری را آغاز کرده‌اند، گفت: نیازمند مجموعه قوانین و مقرراتی برای درآمدزایی شهرداری‌ها به منظور حمایت از صنعت گردشگری هستیم که امیدواریم در ادامه این مسیر محقق شود.

۴۶

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

طراحی سایت تدبیرنت