کد خبر : 1859
تاریخ انتشار : چهارشنبه 16 بهمن 1398 - 10:29

توسعه اشتغال مددجویان مهمترین هدف بنیاد است

توسعه اشتغال مددجویان مهمترین هدف بنیاد است

اقتصاد ایران: مشهد-مدیر بنیاد تعاون زندانیان خراسان رضوی : توسعه اشتغال زندانیان و تولید درآمد آنان مهمترین هدف بنیاد است. به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران، سید جلال خوابنما در نشست اختصاصی با تحریریه خبرگزاری در خراسان رضوی اظهار داشت : اشتغال و توسعه آن ، حرفه آموزی و آموزش های مهارتی و ایجاد درآمد پایدار

اقتصاد ایران: مشهد-مدیر بنیاد تعاون زندانیان خراسان رضوی : توسعه اشتغال زندانیان و تولید درآمد آنان مهمترین هدف بنیاد است.

به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران، سید جلال خوابنما در نشست اختصاصی با تحریریه خبرگزاری در خراسان رضوی اظهار داشت : اشتغال و توسعه آن ، حرفه آموزی و آموزش های مهارتی و ایجاد درآمد پایدار برای زندانیان مهمترین اهداف فعالیت های بنیاد است.

وی با بیان اینکه بنیاد تعاون مسئولیت حوزه اشتغال و تولید درآمد پایدار را برعهده دارد تصریح کرد: در حال حاضر حوزه آموزش به طور کلی برعهده سازمان زندان ها می باشد.

خوابنما با اشاره به نقش رسانه در تغییر نگرش جامعه نسبت به زندانیان و خانواده های آنان گفت: فعالیت رسانه ها در این حوزه می تواند باعث فرهنگسازی در جامعه شود .

وی افزود: مجموعه های مختلفی در حمایت از زندانیان و خانواده های آنان فعالیت می کنند، از جمله سازمان زندان ها که مسئول و متولی اصلی زندانیان است، بنیاد تعاون زندانیان، انجمن حمایت از خانواده زندانیان، ستاددیه در این راستا فعالیت دارند .

خوابنما در ادامه با تشریح ساختار بنیاد تعاون زندانیان کشور، تصریح نمود که مجموعه بنیاد تعاون از بودجه و اعتبارات دولتی برخوردار نمی باشد و با تعامل و همکاری سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور و امکانات مربوط به بنیاد تعاون که در طول فعالیت خود حاصل نموده خدمات و وظایف خود را انجام می دهند.

وی ادامه داد: هیئت مدیره بنیاد تعاون کشور از جانب رئیس قوه قضاییه منصوب و مدیرعامل بنیاد از جانب هیئت مدیره تعیین می شود و متناظر این ساختار در استانها تحت عنوان نمایندگی و در شهرستان ها شعبه نامیده می شود که اعضای هیئت اجرایی استان به پیشنهاد مدیرکل زندانها و مدیر نمایندگی به بنیاد تعاون کشور برای صدور احکام معرفی و اعلام میگردد.

مدیر بنیاد تعاون زندانیان خراسان رضوی گفت : در سطح استان خراسان رضوی روسای زندانها با موافقت مدیرکل زندانهای استان با حفظ پست سازمانی، مسئولیت شعبه بنیاد تعاون را نیز برعهده دارند.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: در سطح استان خراسان رضوی تاکنون ۱۳ شعبه زیرمجموعه بنیاد تعاون استان تشکیل شده و درحال انجام وظایف محوله میباشند.

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

طراحی سایت تدبیرنت