کد خبر : 10356
تاریخ انتشار : سه شنبه 29 بهمن 1398 - 15:56

جریمه و اخطار کمیته انضباطی به چند باشگاه و بازیکن-

جریمه و اخطار کمیته انضباطی به چند باشگاه و بازیکن-

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تیم‌های لیگ برتر فوتبال صادر کرد. *دیدار تیم‌های شهر خودرو مشهد و ماشین‌سازی تبریز برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم شهر خودرو مشهد تخلفاتی مبنی بر توهین به بازیکن حریف و داور رخ

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تیم‌های لیگ برتر فوتبال صادر کرد.

*دیدار تیم‌های شهر خودرو مشهد و ماشین‌سازی تبریز برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم شهر خودرو مشهد تخلفاتی مبنی بر توهین به بازیکن حریف و داور رخ داد. تیم شهر خودرو مشهد به پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رأی قابل تجدید نظر است)

به باشگاه شهر خودرو اخطار داده می‌شود، با توجه به چندین نوبت بروز رفتار مشابه از سوی تماشاگران منتسب، چنانچه در بازی‌های بعدی این نوع رفتار تماشاگران گزارش شود، با تنبیهات شدیدتری از جمله محرومیت مواجه خواهند شد.

* مسابقه تیم‌های صنعت نفت آبادان و پرسپولیس برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم صنعت نفت آبادان تخلفاتی مبنی  توهین و فحاشی به بازیکن حریف و داور و پرتاب سنگ و بطری به سمت نیمکت حریف رخ داد.  این تیم به پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رأی قابل تجدید نظر است)

به باشگاه صنعت نفت آبادان اخطار داده می‌شود، با توجه به چندین نوبت رفتار تماشاگران منتسب مبنی بر توهین به داور و بازیکنان حریف و پرتاب اشیا، چنانچه در بازی‌های بعدی این نوع رفتار تماشاگران گزارش شود، با تنبیهات شدیدتری از جمله محرومیت مواجه خواهند شد.

* دیدار تیم‌های استقلال و نفت مسجد سلیمان برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم استقلال تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داور بازی رخ داد. تیم استقلال باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رأی قابل تجدید نظر است)

به باشگاه استقلال اعلام می‌شود چنانچه رفتار تماشاگران منتسب به این باشگاه نسبت به فحاشی به داوران ادامه پیدا کند، در بازی‌های بعدی تنبیهات شدیدتری در نظر گرفته می‌شود.

رضا حافظی، تدارکات تیم نفت مسجد سلیمان به دلیل انجام تخلفاتی مبنی بر تحریک تماشاگران به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوک شد. به وی اخطار داده می‌شود که به دلیل فاقد سابقه، ایشان با محرومیت مواجه نشد لذا چانچه این رفتار ادامه پیدا کند تنبیهات شدیدتری اعمال خواهد شد.

*مسابقه تیم‌های پیکان تهران و نساجی مازندران  برگزار شد که تیم نساجی مازندران به دلیل داشتن ۶ بازیکن اخطاری  باید ۷۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

علیرضا حقیقی، بازیکن تیم نساجی مازندران به خاطر توهین به داور به توبیخ کتبی محکوم شد. به حقیقی اخطار داده می‌شود، اگر رفتار وی ادامه داشته باشند تنبیهات شدیدتری برای ایشان در نظر گرفته می‌شود.

*تیم پارس جنوبی جم  به دلیل داشتن ۵ بازیکن اخطاری در دیدار برابر گل گهر سیرجان باید ۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

*باشگاه فولاد خوزستان به خاطر داشتن ۶ بازیکن اخطاری، باید ۷۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

*تیم نساجی مازندران به دلیل تخلفات تماشاگرانش مبنی بر پرتاب سنگ و برخورد به داور و فحاشی به تیم داوری در دیدرا مقابل سایپا باید ۴۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رأی قابل تجدید نظر است)

از آنجایی که رفتار تماشاگران نساجی در هفته‌های ۲، ۳، ۶، ۷ و ۱۵ لیگ برتر و در هفته ۱۸ نیز نسبت به فحاشی و پرتاب اشیا ادامه داشته است، به این باشگاه اخطار داده می‌شود در صورت گزارش دیگری مبنی بر فحاشی با پرتاب هرگونه اشیا از سمت تماشاگران منتسب با محرومیت از حضور تماشاگران در مسابقات خانگی مواجه خواهند شد.

 

/

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

طراحی سایت تدبیرنت