کد خبر : 5504
تاریخ انتشار : دوشنبه 21 بهمن 1398 - 19:15

قتل نوعروس در آتش سوزی عمدی

قتل نوعروس در آتش سوزی عمدی

دختر جوان که فقط ۲۰ روز به عروسی‌اش مانده بود در یک آتش‌سوزی عمدی جان باخت. به گزارش ایران، ساعت ۱۲ ظهر جمعه ۱۱ بهمن اهالی ساختمانی در تماس با مأموران کلانتری ۱۳۸ جنت آباد و امدادگران آتش نشانی از وقوع حریق در طبقه اول ساختمان محل سکونتشان خبر دادند. با اعلام این خبر فورا

دختر جوان که فقط ۲۰ روز به عروسی‌اش مانده بود در یک آتش‌سوزی عمدی جان باخت.

به گزارش ایران، ساعت ۱۲ ظهر جمعه ۱۱ بهمن اهالی ساختمانی در تماس با مأموران کلانتری ۱۳۸ جنت آباد و امدادگران آتش نشانی از وقوع حریق در طبقه اول ساختمان محل سکونتشان خبر دادند. با اعلام این خبر فورا مأموران آتش نشانی و پلیس وارد عمل شدند.

با خاموش کردن حریق آن ها با جسد دختر جوانی روی تختخواب روبرو شدند. با توجه به مشکوک بودن ماجرا و عمدی بودن آتش سوزی ، مسئله فورا به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد.به دنبال این خبر بازپرس جنایی و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل سانحه شدند. بررسی های اولیه حکایت از آن داشت که حریق از اتاق خواب شروع شده است. با توجه به شدت سوختگی متخصصان پزشکی قانونی موفق نشدند دلیل اصلی مرگ فرنوش ۳۲ ساله را مشخص کنند و جسد به فرمان بازپرس جنایی برای روشن شدن علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.

همینطور با توجه به سوختگی جسد و از آنجایی که زن جوان هیچ تلاشی برای گریز از میان شعله های آتش نکرده بود دو فرضیه مطرح شد.

اول اینکه زن جوان کشته شده یا آنکه در زمان آتش سوزی بی هوش بوده و نتوانسته فرار کند. در محل حادثه مرد جوانی حضور داشت که خود را نامزد فرنوش معرفی کرد و ادعا کرد در زمان آتش سوزی در پارکینگ آپارتمان بوده است. مرد ۳۵ ساله در تحقیقات اولیه به تیم جنایی اعلام کرد:سال ۸۵ با فرنوش در یک دانشگاه بودیم. ولی رابطه مان بعد از دانشگاه هم ادامه پیدا کرد. وی فوق لیسانس آی تی داشت و در یک شرکت کار می کرد. من هم دکترایم را در رشته آی تی گرفتم و مشغول بکار شدم.

تا اینکه ۴ سال پیش باهم عقد کردیم و قرار بود ۲۰ روز دیگر مراسم ازدواج مان را جشن بگیریم که این اتفاق افتاد. خانواده فرنوش دو روز گذشته برای توزیع کارت های عروسی مان به شهرستان رفتند. در این بازه زمانی هم من به خانه آن ها آمدم تا فرنوش تنها نباشد. روز حادثه او روی تخت خوابیده بود و من به پارکینگ آمدم تا از درون انباری یکسری وسایل بردارم. در حال برداشتن وسایل بودم که یک دفعه صدای مهیبی شنیدم. خودم را به پارکینگ رساندم که متوجه شدم واحدی که همسرم داخل آن بوده آتش گرفته است.

در ادامه بررسی ها باتوجه به اینکه بهداد- همسر فرنوش- آخرین شخصی بوده که زن جوان را زنده دیده است و از طرفی مشخص شد که زوج جوان باهم اختلاف داشتند و اینکه ۳۰ دقیقه پیش از حادثه بهداد آپارتمان را ترک کرده و به پارکینگ رفته است و همچنین تناقض گویی های مرد جوان، احتمال دست داشتن او در مرگ زن جوان مطرح شد.

بدین ترتیب بازپرس واحدی از شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران دستور بازداشت داماد جوان را صادر کرد. همچنین فرمان داد از خانواده فرنوش درباره ی اختلافاتی که با همسرش داشته تحقیق شود تا راز مرگ زن جوان برملا شود.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

طراحی سایت تدبیرنت