نادعلی: آسیب‌های اجتماعی به مرکزشهر رسیده است
نادعلی: آسیب‌های اجتماعی به مرکزشهر رسیده است

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه آسیب‌های اجتماعی به مرکز شهر رسیده است، گفت: در گذشته آسیب های اجتماعی در نقطه خاموش شهر مشاهده می شد اما متاسفانه حالا به نقاط مهم شهر رسیده است.

  علیرضا نادعلی سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در صد و شصت و ششمین جلسه رسمی شورا طی تذکری اظهار کرد: روز گذشته در بازدیدی که از خیابان انقلاب اسلامی حدفاصل میدان امام حسین(ع) داشتم درست در ضلع شمالی خیابان انقلاب اسلامی و در پیاده راه یک نابودستان به تمام معنا تاریک مشاهده کردم و شاهد یک آسیب اجتماعی بسیار جدی بودم.

وی افزود: استعمال و فروش مواد مخدر  و خرید فروش اموال سرقتی به صورت جدی در این قسمت قابل مشاهده است و سایر آسیب های اجتماعی کاملا مشهود بود.

به گزارش زیرنویس، سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در ادامه گفت: ابتدا باید به خودم به عنوان عضوی از شورای اسلامی شهر تهران تذکر داده و سپس به معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران و سپس به رییس پلیس تهران و سایر دستگاه‌های مربوط تذکر دهم  که اینگونه آسیب های اجتماعی  در سطح شهر به راحتی مشاهده می شود.

فروکش کردن طرح‌های ضربتی  در زمینه مقابله با آسیب‌های اجتماعی

نادعلی با اشاره به برگزاری طرح‌های ضربتی در برابر آسیب‌های اجتماعی گفت: با توجه به اجرای طرح‌های ضربتی  در زمینه مقابله با آسیب‌های اجتماعی و ناگهان فروکش کردن این طرح‌ها پس از گذشت مدتی، این پیام به به متخلف ها داده می شود که در زمانی که طرح های ضربتی نیست امی توان بسیاری از تخلفات را انجام داد.

ساماندهی آسیب‌های اجتماعی در تهران مدل‌سازی می‌شود
بیشتر بخوانید

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: از معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری درخواست ارائه گزارش رسمی  در زمینه قرارگاه اجتماعی را دارم تا معاون مربوطه به صورت شفاف اعلام کنند قرارگاه اجتماعی چه نتایجی داشته است و اگه دستگاهی کوتاهی می کند به صورت شفاف اعلام شود.

نادعلی در خاتمه گفت: در گذشته آسیب های اجتماعی در نقطه خاموش شهر مشاهده می شد اما متاسفانه حالا به نقاط مهم شهر رسیده است؛ از صدا وسیما درخواست می کنم با ما همراه شوند در بازدیدی از این مناطق و معابر مهم شهر در زمینه مقابله با آسیب های اجتماعی مارا همراهی کنند.

منبع:فارس

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟