واکنش پلیس به فیلم درگیری آمر به معروف با پلیس
واکنش پلیس به فیلم درگیری آمر به معروف با پلیس

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر درگیری یک آمر به معروف با پلیس، توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش زیرنویس، مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد؛ در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر درگیری آمر به معروف با پلیس، لازم است در راستای تنویر افکار عمومی توضیحاتی در خصوص این حادثه ارائه گردد :

الف ) شخصی که در فیلم در حال درگیری با مأموران است ، در محدوده  محل درگیری سکونت دارد و پنجره منزل او روبروی خیابان و مشرف به چند مغازه آبمیوه فروشی و مغازه های آن محل است که با تاریک شدن هوا و مراجعه تعدادی از شهروندان به این مغازه ها و در ادامه تجمع جهت خرید ، این فرد به تجمع افراد در مقابل درب منزلش اعتراض نموده است.

ب ) در پی اعتراض اولیه فرد داخل فیلم ، این شخص به بهانه ایجاد مزاحمت برای وی و اعضای خانواده اش ، ابتدا با تعدادی از صاحبان مغازه و در ادامه با تعدادی از شهروندان درگیر می شود.

ج ) شهروندان بلافاصله با مرکز فوریت های پلیس(۱۱۰) تماس گرفته و موضوع را  به پلیس گزارش داده و ماموران کلانتری به جهت بررسی موضوع در محل حاضر می شوند.

بیشتر بخوانید
فیلم مشروب‌خوری در زندان برای ۵ سال پیش است؛ با متخلفان برخورد شد

د ) ماموران کلانتری ابتدا با این شخص صحبت کرده و او را به آرامش دعوت می کنند اما زمانیکه وی به دستور پلیس تمکین نمی کند ، با مامورین درگیر می شود که نهایتا بازداشت و به کلانتری دلالت داده می شود .

ه ) در حال حاضر تعدادی از کسبه و اهالی حاضر در محل که با این فرد درگیر شدند ، با حضور در کلانتری از او ثبت شکایت کرده و پرونده درگیری این فرد در کلانتری مربوطه در حال رسیدگی است .

و ) تاکید می گردد که این درگیری هیچ ارتباطی با موضوع امر به معروف و نهی از منکر نداشته و اساسا شرایطی در  محل بگونه ای نبوده است که در نیاز به امر به معروف و نهی از منکر در آنجا دیده شود .

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ

منبع:تسنیم

عفاف و حجاب در ساحل مازندران به گِل نشست ۰۶ مهر ۱۴۰۲

اینجا دین هم درخطر استعفاف و حجاب در ساحل مازندران به گِل نشست

مشاورین املاکی که مشتریان خود را نقره‌داغ می‌کنند ۱۲ شهریور ۱۴۰۲

نقدی بر رشد قارچ‌گونه مشاورین املاکمشاورین املاکی که مشتریان خود را نقره‌داغ می‌کنند

آهنگ دافی روح و روان کودکان را نشانه گرفته است ۰۸ شهریور ۱۴۰۲

پیرامون کمپین تبلیغاتی دافیآهنگ دافی روح و روان کودکان را نشانه گرفته است

جاده‌هایی که کولبران را به بهشت خواهد برد ۰۸ مهر ۱۴۰۲

جاده مخصوص کولبرهاجاده‌هایی که کولبران را به بهشت خواهد برد

رسانه و رسالت خبرنگاری فراموش شده ۰۸ مهر ۱۴۰۲

به بهانه رسانه‌ای شدن خودکشی پسر بیرانوندرسانه و رسالت خبرنگاری فراموش شده

بیشتر بخوانید
چرا نخستین سینمای دانش‌ آموزی افتتاح نشد؟
به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟