گروه : جامعه
پ
  • شناسه : 11377
  • 16 مرداد 1402 - 0:30
  • 9 بازدید
  • ۰ دیدگاه

رهبر انقلاب: کار نیروی دریایی ارتش در گردش به دور کره زمین افتخاری بزرگ است

رهبر انقلاب: کار نیروی دریایی ارتش در گردش به دور کره زمین افتخاری بزرگ است
رهبر انقلاب: کار نیروی دریایی ارتش در گردش به دور کره زمین افتخاری بزرگ است

فرمانده، کارکنان و خانواده‌های ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز (یکشنبه) با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

  رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در دیدار فرماندهان نیروی دریایی ارتش و نیروهای ناوگروه ۸۶ و خانواده‌هایشان، مأموریت موفق و افتخارآمیز این ناوگروه در پیرامون کره زمین را حاصل همت بلند، اراده راسخ، اعتماد به‌نفس، قدرت طراحی، دانش پیشرفته نظامی، مدیریت کارآمد

و «شجاعت و استقامت در مقابل سختی‌ها» خواندند و افزودند: این حرکت بزرگ بار دیگر نشان داد موفقیت‌ها، پیشرفت‌ها و امیدهای برآورده شده، از دل حرکت و تلاش و سختی به‌وجود می‌آید.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تشکر صمیمانه از «مجموعه فرماندهان و نیروهای ناوگروه ۸۶ (متشکل از ناوشکن دنا و ناوبندر پشتیبانی – رزمی مُکران)، فرمانده نیروی دریایی و همه کسانی که در طراحی، پشتیبانی و اجرای» این عملیات بزرگ ارتش نقش داشته‌اند، گفتند: حرکت امروز شما ثمره شیرین اقدامات و مجاهدات دهه‌های اخیر ارتش و سپاه در دریا و به‌خصوص ایثار و فداکاری شهیدان سرافراز نیروی دریایی و خانواده‌های معزز آنهاست که باید قدردان همه آنها بود.

ایشان، ۶۵ هزار کیلومتر دریانوردی در حدود ۸ ماه را افتخاری بی‌سابقه در تاریخ دریانوردی ایران دانستند و گفتند: این حرکت پرمعنا و عمیق را نباید به چشم یک حادثه نظامی و دریایی نگریست؛ چرا که هر یک از عوامل شکل دهنده آن درخور توجه و درس‌آموزی است.

رهبر انقلاب علاوه بر عواملی هم‌چون دانش نظامی و اراده و اعتماد و استقامت، نقش خانواده‌ها را در موفقیت مأموریت ناوگروه ٨۶ مهم خواندند و افزودند: صبر و بردباری در مقابل دلواپسی‌ها و دلتنگی‌ها، سربلندی در این امتحان و احساس آشکار افتخار پدران و مادران و همسران، عامل مؤثر دیگری در به نتیجه رسیدن این حرکت تاریخی بود.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تعظیم در مقابل عظمت شهیدان برومند و خانواده‌های معظم آنها افزودند: دلتنگی خانواده‌های نیروهای ناوگروه با دیدن عزیزانشان پایان یافت اما جای خالی عزیزان خانواده‌های شهیدان هیچگاه پر نشد؛ همه مرهون آنها هستیم و دعا می‌کنیم خداوند سایه آنها را از سر ملت ایران کم نکند.
رهبر انقلاب حرکت ناوگروه ۸۶ را مصداق دستور صریح قرآن که «در مقابل دشمنان هر چه می‌توانید آمادگی‌های خود را افزایش دهید» خواندند و گفتند: این کار شما سطح توانایی‌های نظامی کشور را ارتقاء داد و «ما می‌توانیم» را که بن‌مایه پیشرفت کشور است، در نیروهای مسلح و در ذهن‌ها تقویت کرد.

کودکان کار ۲۰ برابر والدینشان درآمد دارند
بیشتر بخوانید

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در تبیین نتایج آیه شریفه و «وَ أَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّهٍ» افزودند: احساس ضعف، تردید و انفعال موجب تشویق دشمن به حمله و اقدام ا ست اما وقتی آمادگی و توانایی ببیند، حساب کار خود را می‌کند.

ایشان تجربه‌های جدید و ارزشمند برای نیروی دریایی و نیروهای مسلح را از دیگر امتیازات دریانوردی ناوگروه ۸۶ دانستند و گفتند: این ذخیره‌های علمی باید در دانشگاههای مرتبط با نیروی دریایی تدریس شود.

رهبر انقلاب با تأکید بر اینکه این دریانوردی افتخارآمیز، وجهه بین‌المللی ایران را هم ارتقاء بخشید و ارزش سیاسی آن از ارزش نظامیش کمتر نبود، به بیان چند درس این اقدام پرداختند.

ایشان با اشاره به ویژگی‌های بی‌نظیر دریا و عظمت آن به‌عنوان نمایشگاهی از آیات پروردگار، درس اول این دریانوردی را خداشناسی خواندند و گفتند: درس دیگر این اقدام، درس انقلاب است زیرا در دوره ننگین پهلوی و قاجار، با وجود سواحل و امکانات دریایی فراوان، شناختی از دریا و ظرفیت‌های آن در کشور وجود نداشت و نیروی دریایی نیز به کارهای دیگری سرگرم بود اما انقلاب دریا و دریانوردی را از تعطیلی و فراموشی خارج کرد بنابراین این دانایی، توانایی، همت، جسارت و اعتماد به‌نفس شما در این اقدام بزرگ، هدیه انقلاب به ایران است.

 

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای همچنین حضور دریایی در مناطق دوردست و اقیانوس‌های آرام و اطلس را حضوری امنیت‌ساز برای کشور خواندند و افزودند: ویژه‌خواری در مسائل عمومی بشریت جزو خصوصیات آمریکا و ابرقدرتها است و اگر بتوانند حتی دریاها را هم به نام خود سند می‌زنند تا دست دیگران از آنها کوتاه شود اما شما با حضور خود و مقابله با اقدامات خصمانه آنها برای ناکامی یا تخریب این سفر، ثابت کردید که دریاهای آزاد متعلق به همه است.

لزوم برخورد قاطع با ساخت و ساز‌های غیرمجاز
بیشتر بخوانید

ایشان با اشاره به برخی مانع‌تراشی آمریکایی‌‌ها در حمل و نقل‌های دریایی، گفتند: اینکه می‌گویند ما اجازه نمی‌دهیم فلان کشتی از فلان جا‌ها عبور کند، غلط زیادی است چراکه آبهای آزاد متعلق به همه است و دریا و هوا باید برای همه ملتها آزاد، و امنیت کشتیرانی و حمل و نقل دریایی باید برای همه تامین باشد.
رهبر انقلاب خاطرنشان کردند: امروز آمریکایی‌ها به نفتکش‌ها تعرض و به باندهای قاچاق دریایی در منطقه ما و مناطق دیگر کمک می‌کنند که این کارها تخلف بزرگ و نقض قوانین بین‌المللی و بشری است.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در جمع‌بندی درس‌های دریانوردی افتخارآمیز ناوگروه ۸۶ گفتند: همه پیشرفتها و موفقیت‌های بزرگ از دل تلاش‌ها و تحمل رنج‌ها و سختی‌ها زاییده می‌شود و با راحت‌طلبی، تماشا، گوشه‌نشینی، و حسرت خوردن و نق زدن کاری پیش نمی‌رود.
ایشان در ادامه داستان سفر ۸ ماهه ناوگروه ۸۶ را بن‌مایه یک کار خوب جذاب، آموزنده و پرمعنای تلویزیونی و سینمایی دانستند و هنرمندان را به این میدان فراخواندند.

به گزارش زیرنویس، رهبر انقلاب اسلامی همچنین با اشاره به سهم۹۰ درصدی حمل و نقل دریایی در تجارت جهانی، ظرفیت چند هزار کلیومتر مرزهای دریایی و اتصال کشور به دریا در شمال و جنوب کشور خطاب به مسئولان گفتند: هنوز توجه لازم به دریا وجود ندارد. البته مدتی است حرکتی در این زمینه آغاز شده اما مسئولان باید با طراحی و برنامه‌ریزی، حرکت وسیع‌تری را برای استفاده از فرصت دریا و تامین منافع ملی آغاز کنند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پایان به عزاداری‌های پر شور در محرم امسال نیز اشاره کردند و گفتند: با وجود سعی و تلاش دشمنان برای بی‌رونق کردن محرم، امسال به برکت توجهات حضرت بقیه الله و درست در نقطه مقابل خواست دشمنان، دهه عاشورا پرشور‌تر، پر رونق‌تر و پرفایده‌تر از سالهای قبل بود که نشان می‌دهد خداوند به هر کاری در مسیر اهداف الهی باشد، کمک می‌کند.

فیلم ضرب و شتم مسافر زن توسط راننده مرد + ویدئو
بیشتر بخوانید

در ابتدای این دیدار امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش، مأموریت ناوگروه ۸۶ را اقدامی تاریخی و مرهون باور جوانان به توان داخلی، دیپلماسی فعال و بهره‌مندی از انواع سامانه‌ها و تجهیزات پیشرفته بومی برشمرد که به افزایش عمق راهبردی، پیام انزواگریزی و تحریم‌ناپذیری، معرفی ایران به عنوان قدرت مستقل، و تقویت بانک اطلاعات دریایی منجر شده است.

همچنین امیردریادار دوم فرهاد فتاحی فرمانده ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش نیز به بیان گزارشی از ماموریت سفر به دور کره زمین پرداخت.
همسر یکی از نیروهای ناوگروه ۸۶ نیز در این دیدار، دلنوشته‌ای از دلتنگی، صبر و احساس افتخار خانواده‌های ناوگروه در طول مدت ماموریت بیان کرد.

بازدید رهبر انقلاب از نمایشگاه دستاوردهای ناوگروه  ۸۶نیروی دریایی ارتش

رهبر انقلاب صبح امروز از نمایشگاه دستاوردهای ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش بازدید کردند.
به گزارش خبرگزاری مهر، حضرت آیت الله خامنه‌ای صبح امروز در حاشیه دیدار کارکنان و خانواده‌های ناوگروه ۸۶ ارتش جمهوری اسلامی ایران با ایشان، از نمایشگاه دستاوردهای ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش بازدید کردند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در دیدار فرماندهان نیروی دریایی ارتش و کارکنان ناوگروه ۸۶ و خانواده‌هایشان، مأموریت موفق و افتخارآمیز این ناوگروه پیرامون کره زمین را حاصل همت بلند، اراده راسخ، اعتماد به‌نفس، قدرت طراحی، دانش پیشرفته نظامی، مدیریت کارآمد و «شجاعت و استقامت در مقابل سختی‌ها» خواندند و افزودند: این حرکت بزرگ بار دیگر نشان داد موفقیت‌ها، پیشرفت‌ها و امیدهای برآورده شده، از دل حرکت و تلاش و سختی به‌وجود می‌آید.

منبع:الف

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟

برچسب ها

01 مهر 1402

مدیر کانال تلگرامی لیلاخ در کردستان دستگیر شد

مدیر کانال تلگرامی لیلاخ TV همکار کانال معاند قروه نیوز در شهرستان دهگلان، توسط پاسداران گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه استان کردستان دستگیر شد.

برپایی ۱۵۰۰ پایگاه جمع آوری کمک‌های مردمی در جشن عاطفه‌ها 01 مهر 1402

برپایی ۱۵۰۰ پایگاه جمع آوری کمک‌های مردمی در جشن عاطفه‌ها

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد از برپایی ۱۵۰۰ پایگاه جمع آوری کمک‌های مردمی در جشن عاطفه‌ها خبر داد.

«کیف پول شهروندی» رونمایی شد 01 مهر 1402

«کیف پول شهروندی» رونمایی شد

مدیرعامل سازمان فاوا در آیین رونمایی از «کیف پول شهروندی»، گفت: این سامانه یکی از ابزارهای مهم هوشمندسازی پایتخت است.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

مشاورین املاکی که مشتریان خود را نقره‌داغ می‌کنند 12 شهریور 1402
نقدی بر رشد قارچ‌گونه مشاورین املاک

مشاورین املاکی که مشتریان خود را نقره‌داغ می‌کنند

عدم ساماندهی مشاوران املاک و وجود هزاران بنگاه املاک غیرمجاز یکی دیگر از چالش‌هایی است که فشار و هجمه آن بر بازار مسکن است.

آهنگ دافی روح و روان کودکان را نشانه گرفته است 08 شهریور 1402
پیرامون کمپین تبلیغاتی دافی

آهنگ دافی روح و روان کودکان را نشانه گرفته است

کار ضد فرهنگیِ دافی، با هیچ دستمال مرطوبی از ذهن مخاطبِ کودک و نوجوان پاک نخواهد شد؛ تنها با لغو مجوز این برند می‌توان هم به اهداف کثیف تبلیغاتی دافی پایان داد و هم این تنبیه، درس عبرتی برای دیگر شرکت‌ها باشد تا برای فروش و سود بیشتر، آشکارا و با وقاحت امنیت روانی خانواده و جامعه را نشانه نگیرند.

مشاغل کاذبِ مجازی، تهدید جدی برای خانواده‌ها و استقلال مالی فرزندان 05 شهریور 1402
شغل چیست و شاغل کیست؟

مشاغل کاذبِ مجازی، تهدید جدی برای خانواده‌ها و استقلال مالی فرزندان

همان‌طور که اشاره شد، مشاغل کاذبِ مجازی تهدید جدی برای خانواده‌ها و استقلال مالی فرزندان هستند؛ چرا که با درِ باغِ سبزی که نشان می‌دهند، هم جوانان را از تحصیل دور نگه می‌دارند و هم افرادی بدون تخصص و مهارت و مصرف کننده در جامعه رشد خواهند کرد.

صدا و سیمای چه کسی قابل پخش است؟ 02 شهریور 1402

صدا و سیمای چه کسی قابل پخش است؟

متولیان محترم فرهنگی! جامعه را با یک بام و دو هوا نمی‌شود اداره کرد. فرهنگ با آزمون‌وخطا درست نمی‌شود. نسل نو ایده‌های نو می‌خواهد. اسطوره‌ها خودشان اسطوره می‌شوند. فامیل بازی را بگذاریم برای بعد؛ وقت تنگ است.

بحران مهاجرت در مازندران/جمعیت غیر بومی مازندران را می بلعد 28 مرداد 1402
مهاجرت برای زنده ماندن یا زندگی کردن

بحران مهاجرت در مازندران/جمعیت غیر بومی مازندران را می بلعد

با توجه به اینکه متوسط هرسال ۴۰۰ هزار نفر (نیمی از جمعیت مهاجران) به مازندران مهاجرت می‌کنند و بافت فرهنگی و فیزیکی مازندران در حال تغییرات گسترده‌ای است آیا مسئولان مازندران برای این مسئله تمهیدی اندیشیده‌اند؟

امکان “تحصیل رایگان و آنلاین دختران افغان” فراهم شد! 01 مهر 1402

امکان “تحصیل رایگان و آنلاین دختران افغان” فراهم شد!

یک کارآفرین کشورمان از فراهم شدن امکان تحصیل رایگان و آنلاین دختران افغان در مقاطع دبیرستان و دانشگاه از طریق یک پلتفرم آنلاین خبر داد؛ اقدام به ساخت یک پلتفرم کردیم تا دختران افغان در هر جایی با بهترین معلمان فارسی زبان دنیا ارتباط بگیرند.

۱۲توصیه تربیتی و درسی کلیدی به والدین دارای دانش‌آموز کلاس اولی 01 مهر 1402

۱۲توصیه تربیتی و درسی کلیدی به والدین دارای دانش‌آموز کلاس اولی

آیا می‌دانید انتقال اضطراب و نگرانی شما بابت میزان یادگیری فرزندتان موجب ناامیدی و کاهش علاقه او نسبت به ادامه تحصیل خواهد شد؛ در این مطلب با ما همراه باشید با ۱۲ توصیه تربیتی و درسی کلیدی به والدین دارای دانش‌آموز کلاس اولی.

طنین زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در ۱۱۰۰۰۰ مدرسه کشور 01 مهر 1402

طنین زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در ۱۱۰۰۰۰ مدرسه کشور

امروز بیش از ۱۶ میلیون دانش‌آموز رهسپار ۱۱۰ هزار مدرسه کشور شدند و سال تحصیلی جدید رسما آغاز شد.

طرح پویش مهر به جای پرسش مهر /دانش‌آموزان از نگاه خود راوی پیشرفت‌های کشور باشند 01 مهر 1402

طرح پویش مهر به جای پرسش مهر /دانش‌آموزان از نگاه خود راوی پیشرفت‌های کشور باشند

رئیس‌جمهور با بیان این‌که «امسال به جای پرسش مهر، قصد دارم پویش مهر را مطرح کنم»، در توضیح آن گفت: کشور ما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی پیشرفت‌های بسیاری داشته است. شما دانش‌آموزان در روزهای اول پیروزی انقلاب نبودید، اما خوب در گذشته چه وضعی داشتیم و الان کجا هستیم و در آینده باید چه مسیری را طی کنیم.

صحرائی: ۲۰ هزار «مدیر مدرسه» تغییر کردند 30 شهریور 1402

صحرائی: ۲۰ هزار «مدیر مدرسه» تغییر کردند

وزیر آموزش و پرورش گفت: امسال نزدیک به ۲۰ هزار مدیر مدرسه تغییر کردند تا در مدارس تحول ایجاد کنند، همچنین ۷ هزار مدرسه در مسیر تحول، شناسایی شدند که امسال در ۵ هزار مدرسه فعالیت‌های خود را آغاز خواهیم کرد.

بولسا فامیلیای داسیلوا یا یارانه احمد‌ی‌نژاد؟ 28 شهریور 1402

بولسا فامیلیای داسیلوا یا یارانه احمد‌ی‌نژاد؟

ایرانی‌ها، دریافت یارانه را برای نخستین بار در دوران صفویه، که نوعی تخفیف مالیاتی بود تجربه کردند. در زمان قاجار نیز یارانه‌هایی جهت حمایت از کشاورزان در نظر گرفته شد اما با شکست رو به رو شد و نتوانست امنیت غذایی مردم را تأمین کند.

بستر لازم برای دریافت اطلاعات مودیان مالیاتی آماده نیست 28 شهریور 1402
مشکلات سامانه مودیان مالیاتی

بستر لازم برای دریافت اطلاعات مودیان مالیاتی آماده نیست

سازمان امور مالیاتی از آغاز سال جدید، قوانین جدیدی برای شرکت‌های سهام خاصی وضع کرده است. قوانینی که از آبان‌ماه سال گذشته برای شرکت‌های بورسی وضع شده بود. اجرای این قوانین که قرار است به تسهیل فرآیندهای مالیاتی کمک کند، به دلیل مشکلات زیرساختی که از سوی سازمان امور مالیاتی وجود دارد، نه تنها فرآیندها را تسهیل نکرده است که در فعالیت مالی شرکت‌ها اختلال هم ایجاد کرده است؛

ایران  نایب رئیس بیست و یکم مجمع عمومی سازمان ملل 28 شهریور 1402

ایران نایب رئیس بیست و یکم مجمع عمومی سازمان ملل

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: عضویت در شانگهای و بریکس را پشتوانه رئیسی برای سخنرانی در سازمان ملل خواند.

جزئیات معافیت و تخفیف مالیاتی فرزند سوم 28 شهریور 1402

جزئیات معافیت و تخفیف مالیاتی فرزند سوم

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با صدور بخشنامه ای، شرایط معافیت و تخفیف مالیاتی فرزند سوم پیرامون موضوع ماده ۱۸ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت را اعلام کرد.

تاکید وزیر کار بر ایجاد اشتغال و درآمد مکفی برای مرزنشینان 28 شهریور 1402

تاکید وزیر کار بر ایجاد اشتغال و درآمد مکفی برای مرزنشینان

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی یکی از مؤلفه‌های دستیابی به رشد ۸ درصدی اقتصاد را تقویت مبادلات مرزی دانست و گفت: اگر بتوانیم در مرزها اشتغال پایدار و درآمد مکفی برای مرزنشینان ایجاد کنیم، در تامین معیشت آنها موثر خواهد بود.

01 مهر 1402

مدیر کانال تلگرامی لیلاخ در کردستان دستگیر شد

مدیر کانال تلگرامی لیلاخ TV همکار کانال معاند قروه نیوز در شهرستان دهگلان، توسط پاسداران گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه استان کردستان دستگیر شد.

برپایی ۱۵۰۰ پایگاه جمع آوری کمک‌های مردمی در جشن عاطفه‌ها 01 مهر 1402

برپایی ۱۵۰۰ پایگاه جمع آوری کمک‌های مردمی در جشن عاطفه‌ها

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد از برپایی ۱۵۰۰ پایگاه جمع آوری کمک‌های مردمی در جشن عاطفه‌ها خبر داد.

حسن شرف‌الدین درگذشت 01 مهر 1402

حسن شرف‌الدین درگذشت

حسن شرف‌الدین مترجم سینمای ایران به دلیل ابتلا به سرطان از دنیا رفت.

«کیف پول شهروندی» رونمایی شد 01 مهر 1402

«کیف پول شهروندی» رونمایی شد

مدیرعامل سازمان فاوا در آیین رونمایی از «کیف پول شهروندی»، گفت: این سامانه یکی از ابزارهای مهم هوشمندسازی پایتخت است.

جذب ۱۰۰۰۰نیروی پرستاری در آزمون استخدامی وزارت بهداشت 01 مهر 1402

جذب ۱۰۰۰۰نیروی پرستاری در آزمون استخدامی وزارت بهداشت

معاون پرستاری وزارت بهداشت از جذب ۱۰ هزار نیروی پرستاری در بخش درمان در آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۲۸ مهرماه خبر داد.

واکنش تیلور به حواشی داوری کشتی با یزدانی 31 شهریور 1402

واکنش تیلور به حواشی داوری کشتی با یزدانی

دیوید تیلور پس از تحمیل پنجمین شکست به حسن یزدانی در فینال رقابتهای جهانی بلگراد، تاکید کرد عملکرد داوری درست بوده است.

توهین درویش بعد از عکس یادگاری دخترش با رونالدو | پرسپولیس در این صحنه به النصر باخت! 31 شهریور 1402

توهین درویش بعد از عکس یادگاری دخترش با رونالدو | پرسپولیس در این صحنه به النصر باخت!

درویش، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نه‌تنها اشتباه برای حضور دخترش در فرودگاه را نپذیرفت، بلکه با ادبیاتی نامناسب این موضوع را به‌شکلی عجیب توجیه کرد.

تاریخچه حضور و عملکرد دو و میدانی ایران در بازی‌های آسیایی 29 شهریور 1402

تاریخچه حضور و عملکرد دو و میدانی ایران در بازی‌های آسیایی

تیم ملی دو و میدانی ایران همواره در بیشتر ادوار مختلف بازی‌های آسیایی در جمع رشته‌های مدال آور کاروان اعزامی کشورمان به این رقابت‌ها قرار داشته، که دستاورد نمایندگان کشورمان در مجموع کسب ۳۷ مدال رنگارنگ شامل ۱۲ مدال طلا، ۱۴ مدال نقره و ۱۱ مدال برنز بوده است.

کشتی فرنگی قهرمانی جهان؛ نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند 29 شهریور 1402

کشتی فرنگی قهرمانی جهان؛ نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند

رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان ۳۰ شهریور تا ۲ مهر در شهر بلگراد صربستان برگزار می‌شود.

زمان مسابقات تیم ملی دوومیدانی در هانگژو مشخص شد 29 شهریور 1402

زمان مسابقات تیم ملی دوومیدانی در هانگژو مشخص شد

 برنامه رقابت تیم ملی دوومیدانی کشورمان در بازی‌های آسیایی مشخص شد.