به گزارش زیرنویس، سردار عباسعلی بهدانی فرد فرمانده انتظامی استان یزد بیان داشت: در پی مراجعه و اعلام شکایت خانواده ای در شهرستان اشکذر مبنی بر اینکه یکی از اعضای آن خانواده از منزل خارج شده و تاکنون بازنگشته، بلافاصله پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت. وی افزود: با بررسی های اولیه […]

به گزارش زیرنویس، سردار عباسعلی بهدانی فرد فرمانده انتظامی استان یزد بیان داشت: در پی مراجعه و اعلام شکایت خانواده ای در شهرستان اشکذر مبنی بر اینکه یکی از اعضای آن خانواده از منزل خارج شده و تاکنون بازنگشته، بلافاصله پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی های اولیه صورت گرفته مشخص شد این فرد به علت اختلافات شخصی توسط افرادی ربوده و به استان های شرقی کشور انتقال داده شده است.

فرمانده انتظامی استان یزد ضمن اشاره به تلاش همه جانبه کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان اشکذر و انجام تحقیقات فنی و تخصصی و بهره گیری از شیوه های پلیسی اظهار داشت: با اقدامات انجام شده، فرد گروگان پس از ۵۷ روز آزاد و صحیح و سالم به آغوش خانواده خود بازگشت.

سردار بهدانی فرد یادآور شد: تلاش شبانه روزی و بی وقفه ماموران پلیس آگاهی و همچنین حمایت دستگاه قضا به ویژه دادستان شهرستان اشکذر باعث به نتیجه رسیدن پرونده و بازگشت این شهروند به دامان خانواده شد قدردانی مردم را در پی داشت.

در گزارش پلیس یزد به جزییات بیشتر این خبر اشاره‌ای نشده است.

اشکذر در ۲۰ کیلومتری شهر یزد قرار دارد.

منبع خبر: رکنـا