رضاییان: بازی با سوریه را خودمان سخت کردیم و نباید اینطور می‌شد
رضاییان: بازی با سوریه را خودمان سخت کردیم و نباید اینطور می‌شد

به گزارش زیرنویس، رامین رضاییان پس از بازی ایران و سوریه اظهار داشت: بازی را خودمان سخت کردیم، اگر از موقعیت‌هایمان به نحو احسن استفاده می‌کردیم بازی به اینجا کشیده نمی‌شد. با این حال این فوتبال است و زیبایی فوتبال همین است. چیزی از ارزش بازیکنان کم نمی‌شود. دیدید که 10 نفره هم سوریه دفاع […]

به گزارش زیرنویس، رامین رضاییان پس از بازی ایران و سوریه اظهار داشت: بازی را خودمان سخت کردیم، اگر از موقعیت‌هایمان به نحو احسن استفاده می‌کردیم بازی به اینجا کشیده نمی‌شد. با این حال این فوتبال است و زیبایی فوتبال همین است. چیزی از ارزش بازیکنان کم نمی‌شود. دیدید که 10 نفره هم سوریه دفاع می‌کرد و از ما همان ترس را داشت.  تیم سوریه خسته شده بود و ما می‌توانستیم از ضد حمله گل بزنیم. خداراشکر در نهایت بازی را بردیم و یک اتفاق خوب رخ داد.

وی ادامه داد: با تمام احترامی که برای تیم سوریه قائلم. بازی را خودمان سخت کردیم و بازی نبود که به استرس برسد.من خودم در زمین بودم یک حس خیلی خوب داشتم و می‌دانستم که می‌بریم.دوست نداشتم که بازی به وقت‌های اضافه کشیده شود زیرا بچه‌ها خسته می‌شوند و ریکاوری سخت است. امیدوارم بدن بچه‌ها خوب ریکاوری بشود و ان شاءالله برای یک بازی سخت آماده شویم.

رضاییان در خصوص بازی با ژاپن اظهار داشت: نمی‌توان هیچ چیزی را پیش بینی کرد. ما بهترین خودمان را می‌گذاریم. انرژی مثبت شما، رسانه‌ها و مردم را می‌خواهیم. چیزی که مهم است ریکاوری و ذهن خوب است.

پایان پیام/

منبع: فارس