سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان که به رغم صعود شاگردانش به مرحله یک چهارم نهایی به شدت مورد انتقاد کارشناسان فوتبالی قرار گرفته در نشست خبری پایان بازی از عبارت عجیبی درباره بازیکنان بزرگ تیم ملی فوتبال کشورمان استفاده کرد. امیر قلعه نویی در شرایطی که انتظار می‌رفت از تلاش ۱۲۰ دقیقه‌ای شاگردانش تقدیر و […]

- انتقاد عجیب از بازیکنان بزرگ در آستانه دیدار با ژاپن

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان که به رغم صعود شاگردانش به مرحله یک چهارم نهایی به شدت مورد انتقاد کارشناسان فوتبالی قرار گرفته در نشست خبری پایان بازی از عبارت عجیبی درباره بازیکنان بزرگ تیم ملی فوتبال کشورمان استفاده کرد.

امیر قلعه نویی در شرایطی که انتظار می‌رفت از تلاش ۱۲۰ دقیقه‌ای شاگردانش تقدیر و تشکر کند با انتقاد از عملکرد بزرگترهای تیمش گفت: « از ۳-۲ بازیکن واقعا ناراحتم. اجازه بدهید اسمشان را نیاورم. باعث شدند این بازی سخت شود و تا این حد به ما فشار بیاید ولی از کل تیم نهایت تشکر را دارم».

این در شرایطی است که همین بازیکنان تا این مرحله از مسابقات جام ملت‌های آسیا نقش تاثیرگذاری در صعود تیم ملی به عنوان صدرنشین گروه خودش و در نهایت رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی داشتند. همین نفرات قطعاً در دیدار مقابل ژاپن نیز می‌توانند جزو مهره‌های تاثیرگذار و تعیین کننده مقابل سامورایی‌ها به شمار بروند.

منبع: خبـر ورزشی