متهم در شرایطی که تاکنون ۳۰ نفر از او شکایت کرده‌اند و مبلغ کلاهبرداری‌شده به ۲ هزار میلیارد ریال رسیده است، به اتهام کلاهبرداری و جعل اسناد دولتی تحویل مرجع قضائی شد. ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس استان اصفهان در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت غیرمجاز یک شرکت قلابی در زمینه بورسیه […]

متهم در شرایطی که تاکنون ۳۰ نفر از او شکایت کرده‌اند و مبلغ کلاهبرداری‌شده به ۲ هزار میلیارد ریال رسیده است، به اتهام کلاهبرداری و جعل اسناد دولتی تحویل مرجع قضائی شد.

ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس استان اصفهان در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت غیرمجاز یک شرکت قلابی در زمینه بورسیه کردن دانشجویان و اعزام آنان به کشور روسیه بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار  دادند.

 

با توجه به متواری بودن مدیر و کارکنان شرکت و  تجمع تعداد زیادی از شکات مقابل در آنجا ماموران با هماهنگی و اخذ مجوز از مرجع قضائی وارد شرکت شدند و به بازرسی از محل پرداختند. در این مرحله تعداد زیادی مهر و اوراق جعلی و غیرمجاز کشف و در ادامه با اقدامات اطلاعاتی و تخصصی، مدیر متواری این شرکت در مخفیگاه خود دستگیر شد.

 

متهم در شرایطی که تاکنون ۳۰ نفر از او شکایت کرده‌اند و مبلغ کلاهبرداری‌شده به ۲ هزار میلیارد ریال رسیده است، به اتهام کلاهبرداری و جعل اسناد دولتی تحویل مرجع قضائی شد و تلاش برای شناسایی سایر کارکنان این شرکت کماکان در دستور کار پلیس قرار دارد.

دیده بان

+

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.