متهم در شرایطی که تاکنون ۳۰ نفر از او شکایت کرده‌اند و مبلغ کلاهبرداری‌شده به ۲ هزار میلیارد ریال رسیده است، به اتهام کلاهبرداری و جعل اسناد دولتی تحویل مرجع قضائی شد. ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس استان اصفهان در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت غیرمجاز یک شرکت قلابی در زمینه بورسیه […]

متهم در شرایطی که تاکنون ۳۰ نفر از او شکایت کرده‌اند و مبلغ کلاهبرداری‌شده به ۲ هزار میلیارد ریال رسیده است، به اتهام کلاهبرداری و جعل اسناد دولتی تحویل مرجع قضائی شد.

ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس استان اصفهان در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت غیرمجاز یک شرکت قلابی در زمینه بورسیه کردن دانشجویان و اعزام آنان به کشور روسیه بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار  دادند.

 

با توجه به متواری بودن مدیر و کارکنان شرکت و  تجمع تعداد زیادی از شکات مقابل در آنجا ماموران با هماهنگی و اخذ مجوز از مرجع قضائی وارد شرکت شدند و به بازرسی از محل پرداختند. در این مرحله تعداد زیادی مهر و اوراق جعلی و غیرمجاز کشف و در ادامه با اقدامات اطلاعاتی و تخصصی، مدیر متواری این شرکت در مخفیگاه خود دستگیر شد.

 

متهم در شرایطی که تاکنون ۳۰ نفر از او شکایت کرده‌اند و مبلغ کلاهبرداری‌شده به ۲ هزار میلیارد ریال رسیده است، به اتهام کلاهبرداری و جعل اسناد دولتی تحویل مرجع قضائی شد و تلاش برای شناسایی سایر کارکنان این شرکت کماکان در دستور کار پلیس قرار دارد.

دیده بان

+