آخرین خبر نوشت: سید علی اصغر علامه مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارسیان در آیین افتتاح اسکله شماره سه منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی‌بر پارسیان ضمن تبریک ایام الله دهه فجر اظهار کرد: متولدین دهه شصت با دهه فجر بزرگ شده ایم و برایمان خیلی عزیز و مبارک هست و امیدواریم بتوانیم تا عمر داریم بتوانیم […]

- رشد 700درصدی پروژه های عمرانی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان

آخرین خبر نوشت: سید علی اصغر علامه مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارسیان در آیین افتتاح اسکله شماره سه منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی‌بر پارسیان ضمن تبریک ایام الله دهه فجر اظهار کرد: متولدین دهه شصت با دهه فجر بزرگ شده ایم و برایمان خیلی عزیز و مبارک هست و امیدواریم بتوانیم تا عمر داریم بتوانیم کشورمان را به رونق و توسعه ای که حقش است برسانیم.

وی با بیان اینکه در حوزه نیروی انسانی بیش از ۳ هزار نفر در منطقه ویژه مشغول به‌کار هستند عنوان داشت: در سال جاری ۱۱۵۰ شغل جدید در منطقه ویژه ایجاد شده است و بالای ٨٠ درصد نیروها و مدیران در بدنه شرکت بومی شهرستان و استان هرمزگان هستند.

علامه ادامه داد: منطقه ویژه اقتصادی پارسیان جز اولین شرکتی هایی است که ایثارگران را رسمی منطقه ویژه کرده است.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارسیان با بیان اینکه منطقه ای که در رکورد کامل بوده هم اکنون در رونق است اظهار داشت: منطقه ویژه اقتصادی پارسیان در حوزه عمرانی رشد چشمگیر ٧٠٠ درصدی نسبت به سه سال گذشته را داشته است و همچنین سه میلیون تن صادرات و واردات و حدود ٢٣ قرارداد سرمایه گذاری منعقد شده که همه آنها فعال هستند.

وی افزود: آب شیرین کن منطقه ویژه ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد. در اولین قدم آب منطقه و مورد نیاز شهرستان پارسیان را تامین می کند، سپس به صنایع منطقه ویژه لامرد خواهد رفت. این پروژه تا پایان سال ۱۴۰۳ به بهره برداری خواهد رسید. مردم پارسیان به عنوان یک پشتوانه می توانند روی آن حساب کنند.

علامه خاطرنشان کرد: در مدت حدودا سه ساله که در خدمت شما هستیم بالغ بر چهل پروژه در منطقه ویژه اقتصادی پارسیان اجرا شده است که تا قبل از سال ۱۴۰۰ کل ساختمان سازی در منطقه ویژه حدود ۵۰۰ متر مربع بود، اما طی این سه سال ۱۲ هزار متر مربع ساختمان که در سنوات قبل باید ساخته می شد که به دلایل مختلف انجام نشد، ما ساخته ایم.

وی با اشاره بر مسئولیت های اجتماعی انجام شده توسط منطقه ویژه اقتصادی پارسیان عنوان داشت: بیش از ۲۵ روستا در حوزه ورزش، فضای سبز، بهداشت و درمان و آموزش ورود کردیم.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارسیان ادامه داد: ضمن اینکه خود منطقه را توسعه دادیم در کنار مردم و مسئولان بوده ایم و امیدواریم با رونقی که منطقه ویژه گرفته و همچنین در آینده با بهره برداری از صنایع و پتروشیمی های بزرگ مردم این خدمات دهی را بیشتر لمس کنند.

منبع: خبـرآنلاین