به گزارش زیرنویس، سرهنگ کارآگاه مهدی افشاری اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر دپو و نگهداری مقادیر قابل توجهی مواد خوراکی و بهداشتی در یک باب انبار کالا در محدوده بازار تهران، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی پلیس امنیت اقتصادی تهران قرار گرفت. وی در ادامه افزود: با […]

به گزارش زیرنویس، سرهنگ کارآگاه مهدی افشاری اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر دپو و نگهداری مقادیر قابل توجهی مواد خوراکی و بهداشتی در یک باب انبار کالا در محدوده بازار تهران، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی پلیس امنیت اقتصادی تهران قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: با انجام تحقیقات اولیه کارآگاهان این پلیس، موفق به شناسایی محل دپوی کالا و هویت مالک کالا شدند و با هماهنگی مرجع قضائی طی یک عملیات پلیسی، در بازرسی از انبار شناسایی شده، انواع مواد خوراکی و کالای بهداشتی که به صورت قاچاق در این مکان دپو شده بودند، را کشف کردند.

سرهنگ افشاری گفت: در این عملیات پلیسی ۲ هزار و ۶۰۰ عدد شامپو، ۷ هزار و ۹۲۰ عدد آدامس، ۷ هزار و ۴۴۰ بسته قهوه و یک هزار و ۷۹۶ بطری نوشیدنی خارجی کشف شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران در ادامه با اشاره به اینکه برابر اعلام کارشناسان مربوطه ارزش اقلام کشف شده ۳۰ میلیارد ریال برآورد شده است، افزود: در این راستا یک متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

وی در پایان از شهروندان خواست که در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیرمجاز در قالب احتکار کالا و یا تهیه و توزیع کالاهای قاچاق توسط افراد سودجو، موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.

منبع: مـهر