پیش‌تر این‌طور تصور می‌شد، علیرضا فغانی در دادن اخطار دوم به ایمن حسین سختگیری کرده است. عراقی‌ها به شدت به این تصمیم اعتراض کردند و فدراسیون فوتبال عراق هم علیه این داور ایرانی شکایت تنظیم کرد اما کنفدراسیون فوتبال آسیا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد؛ تصمیم علیرضا فغانی درست بوده است. در اطلاعیه کنفدراسیون فوتبال به […]

- AFC به فغانی کمک کرد/ داور معروف ایرانی در قطر می‌ماند

پیش‌تر این‌طور تصور می‌شد، علیرضا فغانی در دادن اخطار دوم به ایمن حسین سختگیری کرده است. عراقی‌ها به شدت به این تصمیم اعتراض کردند و فدراسیون فوتبال عراق هم علیه این داور ایرانی شکایت تنظیم کرد اما کنفدراسیون فوتبال آسیا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد؛ تصمیم علیرضا فغانی درست بوده است.

در اطلاعیه کنفدراسیون فوتبال به این نکته اشاره شده که علیرضا فغانی سه بار به ایمن حسین بابت اتلاف وقت بازی تذکر داده بود و زمانی که تذکراتش موثر نبود، به وی کارت زرد دوم را نشان داد.

با توجه به موضع کنفدراسیون فوتبال آسیا پیرامون قضاوت علیرضا فغانی در بازی عراق – اردن پیش بینی می‌شود، این داور در دوحه بماند.

خبرهای رسیده حکایت از این دارد کنفدراسیون فوتبال آسیا در حال برنامه‌ریزی است تا این داور با خاطره ای خوب دوحه را ترک کند. بنابراین قابل پیش بینی است، وی در ادامه مسیر یکی دیگر از بازی‌های مهم را سوت بزند.  

بیشتر بخوانید: AFC تصمیمات علیرضا فغانی را تایید کرد/ اخراج ایمن حسین درست بود به این دلیل که…

منبع: خبـر ورزشی