مسمومیت با گاز مونوکسید کربن، 5 زنجانی راهی بیمارستان شدند. به گزارش زیرنویس به نقل از  رکنا، داریوش تقی‌لو رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث استان زنجان در رابطه با حادثه اول مسمومیت با گاز مونوکسید کربن در زنجان، اظهار کرد: امروز (پنج‌شنبه ۱۲ بهمن‌ ماه) در پی اعلام گزارشی مبنی بر گازگرفتگی در اسلام‌آباد زنجان، […]

 مسمومیت با گاز مونوکسید کربن، 5 زنجانی راهی بیمارستان شدند.

به گزارش زیرنویس به نقل از  رکنا، داریوش تقی‌لو رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث استان زنجان در رابطه با حادثه اول مسمومیت با گاز مونوکسید کربن در زنجان، اظهار کرد: امروز (پنج‌شنبه ۱۲ بهمن‌ ماه) در پی اعلام گزارشی مبنی بر گازگرفتگی در اسلام‌آباد زنجان، تکنسین‌های اورژانس به محل حادثه اعزام شدند.

وی از مسمومیت 4 زنجانی بر اثر این حادثه گازگرفتگی خبر داد و افزود: خانم ۴۸ ساله و پسر ۸ و ۱۲ ساله و کودک ۱.۵ ساله بر اثر این حادثه مسموم شدند.

این مسئول، علت حادثه گازگرفتگی خانواده زنجانی را نشت گاز از بخاری منزل عنوان و تصریح کرد: مددجویان پس از دریافت اقدامات درمانی پیش‌بیمارستانی به بیمارستان آیت‌الله موسوی منتقل شدند.

رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث استان در رابطه با حادثه دوم گازگرفتگی، گفت: این حادثه در ساعت ۱۰:۴۲ صبح امروز (۱۲ بهمن‌ماه) به اورژانس استان اطلاع داده شده و در روستای لگاهی رخ داده است.

وی با بیان اینکه یک آقای ۲۹ ساله بر اثر استنشاق گاز ناشی از نشت گاز از بخاری منزل دچار گازگرفتگی شده بود، افزود: کد ارمغان‌خانه برای امدادرسانی به محل حادثه اعزام شده بود.

این مسئول ضمن تاکید بر لزوم رعایت نکات پیشگیری از گازگرفتگی، خاطرنشان کرد: مددجو جوان پس از دریافت خدمات پیش‌بیمارستانی به بیمارستان آیت‌الله موسوی منتقل شد.