دیوید تیلور پرهیاهو، ستاره جویباری در سکوت
دیوید تیلور پرهیاهو، ستاره جویباری در سکوت

 نبرد دیوید تیلور و حسن یزدانی به یک مبارزه سنتی در فینال مسابقات جهانی کشتی تبدیل شده و همه علاقه مندان به این رشته در سراسر جهان بی‌صبرانه منتظر ششمین راند از دوئل این دو ستاره کشتی جهان هستند.

 

به گزارش زیر نویس ،دیوید تیلور که در مسابقات جهانی ۲۰۱۸، المپیک توکیو و جهانی ۲۰۲۲ موفق به پیروزی مقابل حسن یزدانی شده است و تنها در رقابت‌های جهانی ۲۰۲۱ به این قهرمان ایرانی باخته است، بدون اینکه در هیچ مسابقه تدارکاتی و تورنمنت‌های رنکینگ‌دار اتحادیه جهانی شرکت کند، با پیروزی در انتخابی تیم ملی کشتی آزاد آمریکا صاحب دوبنده این کشور در مسابقات جهانی ۲۰۲۳ صربستان شده و این روزها با تمرینات سخت خودش را برای یک قهرمانی دیگر آماده می‌کند.

این ستاره آمریکایی که لقب جادوگر را یدک می‌کشد، اخیرا ویدیویی را از تمریناتش در صفحه شخصی خود منتشر کرده و بار دیگر در حدود چند هفته منتهی به رقابت‌های جهانی، آمادگی خود را به رخ کشیده است.

1907103

 تیلور با انتشار این ویدیو نوشته است: “۶ هفته باقی مانده و تمرینات و ریکاوری برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان به خوبی پیش می‌رود و در حال حاضر تنها اولویت من حضور در این رقابت‌ها، به نمایش گذاشتن بهترین خودم و کسب مدال طلاست.”

بیشتر بخوانید
رضا عنایتی سرمربی تیم امید!

تیلور که بارها با احترام در خصوص رقیب اصلی خود یعنی حسن یزدانی صحبت و از نبرد با او نیز استقبال کرده، با انتشار این ویدئو برای رقبایش خط و نشان کشیده است.

حتما این جادوگر آمریکایی به خوبی می‌داند که به خاطر وضعیت حسن یزدانی و خودش در رنکینگ اتحادیه جهانی این امکان وجود دارد که این دو ستاره امسال برخلاف سال‌های اخیر قبل از فینال با یکدیگر روبرو شوند و این احتمالا چالش بزرگتری برای هر دو خواهد بود چون در صورت شکست حتی کسب مدال نقره هم برایشان غیرممکن خواهد بود.
حسن یزدانی اما برخلاف تیلور که در فضای مجازی حسابی فعال است، این روزها در سکوت در اردوی تیم ملی مشغول تمرین است و با نقشه‌های پژمان درستکار سعی در رقم زدن دومین شکست تیلور در راند ششم این مبارزه تاریخی دارد

منبع :ورزش ۳

عفاف و حجاب در ساحل مازندران به گِل نشست ۰۶ مهر ۱۴۰۲

اینجا دین هم درخطر استعفاف و حجاب در ساحل مازندران به گِل نشست

مشاورین املاکی که مشتریان خود را نقره‌داغ می‌کنند ۱۲ شهریور ۱۴۰۲

نقدی بر رشد قارچ‌گونه مشاورین املاکمشاورین املاکی که مشتریان خود را نقره‌داغ می‌کنند

آهنگ دافی روح و روان کودکان را نشانه گرفته است ۰۸ شهریور ۱۴۰۲

پیرامون کمپین تبلیغاتی دافیآهنگ دافی روح و روان کودکان را نشانه گرفته است

جاده‌هایی که کولبران را به بهشت خواهد برد ۰۸ مهر ۱۴۰۲

جاده مخصوص کولبرهاجاده‌هایی که کولبران را به بهشت خواهد برد

رسانه و رسالت خبرنگاری فراموش شده ۰۸ مهر ۱۴۰۲

به بهانه رسانه‌ای شدن خودکشی پسر بیرانوندرسانه و رسالت خبرنگاری فراموش شده

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟