صعود نوجوانان والیبال ایران به جمع ۴ تیم برتر جهان
صعود نوجوانان والیبال ایران به جمع ۴ تیم برتر جهان

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران با شکست بلژیک به جمع چهار تیم برتر مرحله نیمه‌نهایی صعود کرد.

به گزارش زیر نویس، مرحله یک چهارم نهایی مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان زیر ۱۹ سال جهان روز چهار‌شنبه ۱۸ مرداد در سن خوآن آرژانتین پیگیری می‌شود. تیم ملی والیبال نوجوانان ایران که تا کنون پنج برد متوالی در این رقابت‌ها به دست آورده است، از ساعت ۳۰ دقیقه بامداد پنج‌شنبه ۱۹ مرداد به وقت تهران به مصاف بلژیک رفت.

ملی‌پوشان نوجوان ایران در این مسابقه سه بر صفر و با امتیازهای ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۵ و ۲۵ بر ۱۲ حریف خود را شکست دادند تا به جمع چهار تیم برتر مرحله نیمه‌نهایی صعود کنند.

محمدرضا آل جلیل، عمران کوک جیلی، مرتضی نریمانی، ماهان برزکار، طاها بهبودنیا، آرمین قلیچ نیازی و مرتضی طباطبایی(لیبرو) ترکیب آغاز کننده این مسابقه بودند.

ملی‌پوشان نوجوان ایران در این مسابقه در حملات بسیار خوب عمل کردند و تنها در این آیتم ۳۵ امتیاز به دست آوردند تا حملات آن‌ها در مرحله یک چهارم نهایی مهار نشدنی به نظر برسد.

سباستین ماتیاس سیاجو از کشور آرژانتین و ناتان ماهاونداوران از آمریکا داوران اول و دوم دیدار ایران و بلژیک بودند.

در دیگر دیدارهای این مرحله تیم‌های فرانسه و آمریکا موفق به شکست سه بر صفر حریفان خود شدند تا به مرحله نیمه نهایی صعود کنند و حریف یکدیگر در این مرحله شوند.

برنامه فینال یزدانی ها و زارع در جهانی بلگراد
بیشتر بخوانید

تیم‌های ایتالیا و کره‌جنوبی نیز از دقایقی دیگر در آخرین مسابقه این مرحله به مصاف یکدیگر می‌روند که برنده این مسابقه حریف ایران در مرحله نیمه‌نهایی مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان جهان خواهد شد.

منبع :فارس ورزشی

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟