احتمال رویارویی شاگردان رضا یزدانی با کشتی‌گیران ایرانی
احتمال رویارویی شاگردان رضا یزدانی با کشتی‌گیران ایرانی

تیم ترکمنستان در هر دو بخش آزاد و فرنگی نمایندگانی در مسابقات جهانی ۲۰۲۳ بلگراد خواهد داشت که احتمال رویارویی آنها با کشتی‌گیران کشورمان وجود دارد.

 مسابقات کشتی جهانی ۲۰۲۳ روزهای ۲۵ شهریور تا ۲ مهر در بلگراد برگزار می‌شود. استارت این رقابت‌ها با کشتی آزاد است که میلاد والی‌زاده در ۵۷ کیلو، رضا اطری در ۶۱ کیلو، رحمان عموزاد در ۶۵ کیلو، امیرمحمد یزدانی در ۷۰ کیلو، یونس امامی در ۷۴ کیلو، محمد نخودی در ۷۹ کیلو، حسن یزدانی در ۸۶ کیلو، کامران قاسم‌پور در ۹۲ کیلو، مجتبی گلیج در ۹۷ کیلو و امیرحسین زارع در ۱۲۵ کیلوگرم و پویا دادمرز در ۵۵ کیلو، مهدی محسن‌نژاد در ۶۰ کیلو، ایمان محمدی در ۶۳ کیلو، محمدرضا گرایی در ۶۷ کیلو، دانیال سهرابی در ۷۲کیلو، محمدعلی گرایی در ۷۷ کیلو، علیرضا مُهمدی در ۸۲ کیلو، ناصر علیزاده در ۸۷ کیلو، محمدهادی ساروی در ۹۷ کیلو و امین میرزازاده در ۱۳۰ کیلوگرم ترکیب تیم‌های ملی آزاد و فرنگی کشورمان در مسابقات جهانی را تشکیل می‌دهند.

به گزارش زیر نویس ،هدایت دو تیم برعهده پژمان درستکار و حسن رنگرز است، اما غیر از این دو مربی ایرانی، در مسابقات امسال چندین مربی ایرانی دیگر هم در کادر تیم‌ها حضور دارند. یکی از آنها، ترکمنستان است که رضا یزدانی دارنده دو مدال طلا و برنز جهان به‌عنوان مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی این کشور انتخاب شده و با کادری کاملاً ایرانی در دو بخش آزاد و فرنگی به بلگراد خواهند آمد.

بیشتر بخوانید
کشتی‌گیر ایران به فینال رقابت‌های آزاد نوجوانان راه یافت

تیم‌های آزاد و فرنگی ترکمنستان که به تازگی در مسابقات بلاروس شرکت کرده‌اند، با شش آزادکار و پنج فرنگی‌کار در مسابقات جهانی شرکت می‌کنند که احتمال رویارویی آنها با کشتی‌گیران کشورمان وجود دارد تا دو طرف کُچ این مبارزه‌ها مربیان ایرانی نشسته باشند

هدایت تیم آزاد بزرگسالان ترکمنستان را هادی حبیبی نفر چهارم جهان در سال ۲۰۰۳ و هدایت تیم فرنگی را مهدی علیاری دارنده مدال برنز جهان برعهده دارند.

منبع :ورزش ۳

عفاف و حجاب در ساحل مازندران به گِل نشست ۰۶ مهر ۱۴۰۲

اینجا دین هم درخطر استعفاف و حجاب در ساحل مازندران به گِل نشست

مشاورین املاکی که مشتریان خود را نقره‌داغ می‌کنند ۱۲ شهریور ۱۴۰۲

نقدی بر رشد قارچ‌گونه مشاورین املاکمشاورین املاکی که مشتریان خود را نقره‌داغ می‌کنند

آهنگ دافی روح و روان کودکان را نشانه گرفته است ۰۸ شهریور ۱۴۰۲

پیرامون کمپین تبلیغاتی دافیآهنگ دافی روح و روان کودکان را نشانه گرفته است

جاده‌هایی که کولبران را به بهشت خواهد برد ۰۸ مهر ۱۴۰۲

جاده مخصوص کولبرهاجاده‌هایی که کولبران را به بهشت خواهد برد

رسانه و رسالت خبرنگاری فراموش شده ۰۸ مهر ۱۴۰۲

به بهانه رسانه‌ای شدن خودکشی پسر بیرانوندرسانه و رسالت خبرنگاری فراموش شده

میانگین ۴.۹ از ۶ - (۱۳ امتیاز)