آغاز انتخابات سازمان روانشناسی و مشاوره/ روانشناسان چطور می‌توانند رای دهند؟
آغاز انتخابات سازمان روانشناسی و مشاوره/ روانشناسان چطور می‌توانند رای دهند؟

بنا بر اعلام دبیر هیات نظارت مرکزی انتخابات سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور، انتخابات این سازمان از ساعت ۹ صبح امروز جمعه ۲۷ مردادماه آغاز شده است و اعضای این سازمان می‌توانند تا ساعت ۱۷ با همراه داشتن کارت ملی برای رای دادن به شعب اخذ رأی مراجعه کنند.

دکتر ابراهیم نعیمی ، از آغاز فرآیند انتخابات شورای مرکزی و هیات بازرسان سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور خبر داد و اظهار کرد: فرآیند اخذ رای برای انتخابات این سازمان از ۹ صبح امروز آغاز و تا ۵ بعد از ظهر ادامه دارد.

وی درباره شیوه احراز هویت روانشناسان برای اخذ رای توضیح داد: اسامی تمامی ۵۴ هزار عضو سازمان وجود دارد. روانشناسان و مشاوران می‌توانند با کارت ملی به شعب اخذ رای مراجعه کنند، کد ملی آنها بررسی می‌شود و اگر عضو سازمان باشند تعرفه به آنها تعلق می‌گیرد و می‌توانند رای دهند.

 هر عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره تنها یک بار می تواند رای دهد

دبیر هیات نظارت مرکزی انتخابات سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور همچنین تاکید کرد که با وجود “دیتا سنتر مرکزی” در وزارت علوم، فرآیند طوری طراحی شده‌ است که هر عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور تنها یک بار بتواند رای دهد.

نعیمی در پاسخ به اینکه آیا زمان اخذ آراء تمدید می‌شود؟، تصریح کرد: فعلا زمان اخذ آراء از ساعت ۹ صبح تا ۱۷ امروز است و اگر لازم باشد حداکثر تا دو ساعت تمدید می‌شود. تمدید این ساعت بستگی به شرایط شعب دارد، شعب بزرگتر ممکن است نیاز به  تمدید داشته باشند.

بیشتر بخوانید
ایجاد بزرگترین شهربازی دنیا درمهمونی ۱۰ کیلومتری عید غدیر

وی درباره شعب اخذ رأی در تهران توضیح داد: تهران ۴ شعبه برای اخذ رأی دارد. دانشگاه شهید بهشتی در شمال تهران، دانشگاه علم و صنعت در شرق تهران، دانشگاه علامه طباطبایی در غرب تهران و دانشکده روانشناسی دانشگاه تهران در مرکز تهران، آماده دریافت آرای روانشناسان و مشاوران هستند.

به گزارش زیرنویس، به گفته نعیمی، در استان‌های دیگر دانشگاه‌های مادر شعب اخذ رای هستند. همچنین هشت استان نظیر مازندران به جز شعب مادر، شعب دیگری هم برای اخذ آراء دارند.

منبع:ایسنا

عفاف و حجاب در ساحل مازندران به گِل نشست ۰۶ مهر ۱۴۰۲

اینجا دین هم درخطر استعفاف و حجاب در ساحل مازندران به گِل نشست

مشاورین املاکی که مشتریان خود را نقره‌داغ می‌کنند ۱۲ شهریور ۱۴۰۲

نقدی بر رشد قارچ‌گونه مشاورین املاکمشاورین املاکی که مشتریان خود را نقره‌داغ می‌کنند

آهنگ دافی روح و روان کودکان را نشانه گرفته است ۰۸ شهریور ۱۴۰۲

پیرامون کمپین تبلیغاتی دافیآهنگ دافی روح و روان کودکان را نشانه گرفته است

جاده‌هایی که کولبران را به بهشت خواهد برد ۰۸ مهر ۱۴۰۲

جاده مخصوص کولبرهاجاده‌هایی که کولبران را به بهشت خواهد برد

رسانه و رسالت خبرنگاری فراموش شده ۰۸ مهر ۱۴۰۲

به بهانه رسانه‌ای شدن خودکشی پسر بیرانوندرسانه و رسالت خبرنگاری فراموش شده

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟