پیگیری پیشنهادات و وظایف محول شده به مجلس دانش‌آموزی 
پیگیری پیشنهادات و وظایف محول شده به مجلس دانش‌آموزی 

رئیس مجلس دانش‌آموزی با اشاره به ۲ وظیفه‌ای که وزیر آموزش و پرورش به این‌مجلس محول کرده است، گفت: وظایف محوله در کارگروه‌های مربوطه مجلس دانش‌آموزی در حال بررسی است که نتایج آن ارائه می‌شود.

  علیرضا خدابنده‌ لو در سی‌وهفتمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش ضمن تشریح فعالیت‌های مجلس دانش‌آموزی اظهار کرد: ۲ وظیفه از سوی وزیر آموزش و پرورش به مجلس دانش‌آموزی محول شد که ابتدا تحلیل برنامه‌های پیشنهادی ایشان و دوم، بازنگری در کتب آموزشی بود.

وی خاطرنشان کرد: هر ۲ مورد در قالب کارگروه در مجلس دانش‌ آموزی در حال بررسی است. یک موضوع هم مربوط به سند تحول بنیادین بود که ظرف ۶ ماه آینده تدوین و تکمیل و ارائه می‌شود.

به گزارش زیرنویس، رئیس مجلس دانش‌اموزی گفت: ماهیت آموزش و پرورش در آینده سازی است. عناصر محرک و نیروهای کشور دور هم جمع شده‌اند تا در این اجلاس برای مدیریت و برنامه های آموزش و پرورش، ریل‌گذاری کنند.

 ارائه راهکارهای خلاقانه در مجلس دانش‌آموزی

وی افزود: مجلس دانش‌اموزی، پتانسل ویژه‌ای در ارائه راهکارهای خلاقانه در زمینه‌های مربوط به دانش آموزان است، مسئولان در مناطق و استان‌ها مجلس را همراهی کنند و از راهکارهای آن‌ها در مسائل آموزش و پرورش استفاده کنند.

منبع:ایسنا

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟
بستری 15 زائر ایرانی در عربستان
بیشتر بخوانید