تیم ملی با هفت تکواندوکار عازم پاریس می شود
تیم ملی با هفت تکواندوکار عازم پاریس می شود

مرحله دوم رقابتهای گرندپری در سال ۲۰۲۳ با حضور هفت تکواندوکار از کشورمان جمعه هفته جاری در پاریس آغاز می شود

 رقابت‌های گرندپری طی روزهای دهم تا دوازدهم شهریورماه با حضور ۲۵۶ تکواندوکار به میزبانی فرانسه در شهر پاریس برگزار خواهد شد. به همین منظور اعضای تیم‌های ملی تکواندو بانوان و آقایان کشورمان پس از اخذ روادید بامداد سه شنبه ۷ شهریورماه ۱۴۰۲ تهران را به مقصد استانبول ترکیه ترک کرده و پس از آن راهی پاریس خواهند شد.

مبینا نعمت زاده در وزن ۴۹-، ناهید کیانی در وزن ۵۷- کیلوگرم، مهدی حاجی موسایی و ابوالفضل زندی در وزن ۵۸- کیلوگرم، متین رضایی در وزن ۶۸- کیلوگرم، مهران برخورداری در وزن ۸۰- کیلوگرم و ابوالفضل عباسی در وزن ۸۰+ کیلوگرم در رقابت‌های گرندپری شرکت می‌کند.

به گزارش زیر نویس ،طبق برنامه اعلام شده جمعه دهم شهریورماه مبارزات اوزان ۴۹- و ۵۷- کیلوگرم زنان و ۵۸- کیلوگرم مردان برگزار می‌شود که نعمت زاده، کیانی، حاج موسایی و زندی به مصاف رقبای خودم می‌روند. شنبه یازدهم شهریورماه تکواندوکاران اوزان ۶۷- کیلوگرم زنان، ۶۸- و ۸۰- کیلوگرم مردان مبارزات خود را برگزار خواهند که متین رضایی و مهران برخورداری نمایندگان کشورمان خواهند بود. یکشنبه یازدهم شهریورماه و در روز پایانی مسابقات، تکواندوکاران دو وزن ۶۷+ کیلوگرم و ۸۰+ کیلوگرم به دیدار حریفان خود خواهند رفت که ابوالفضل عباسی تنها ملی پوش کشورمان است که به روی «شیهاپ چانگ» خواهد رفت.

تکواندو گرندپری پاریس| پایان کار نمایندگان ایران با کسب ۴ مدال رنگارنگ
بیشتر بخوانید

هدایت تیم ملی بانوان بر عهده مینو مداح به عنوان سرمربی است و مهروز ساعی به عنوان مربی این تیم را همراهی می‌کند. در تیم آقایان نیز، بیژن مقانلو سرمربی و مجید افلاکی مربی تیم ملی هستند. افشین رهبری پزشک تیم در مسابقات خواهد بود و هادی ساعی به عنوان سرپرست تیم ملی راه همراهی می‌کند.

منبع :خبرگزاری مهر

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟