کولاک جوانان آزادکار ناشنوایان ایران
کولاک جوانان آزادکار ناشنوایان ایران

رقابت‌های کشتی آزاد جوانان ناشنوای قهرمانی جهان در قرقیزستان در حال برگزاری است و کشتی‌گیران کشورمان در اوزان ۵۷ ، ۶۱ ، ۶۷ و ۷۹ کیلوگرم به فینال صعود کردند.

آزادکاران جوان ناشنوا از صبح امروز – شنبه ۱۸ شهریور ماه در پنجمین دوره مسابقات قهرمانی جهان کشتی ۲۰۲۳ ناشنوایان در بیشکک قرقیزستان به مصاف حریفان رفتند و رمضانی، شکوهی، محمدی و امامی به فینال راه یافتند.

در وزن ۵۷ کیلوگرم علیرضا رمضانی در دور اول ۱۰ بر ۰ کشتی گیر اوکراین را شکست داد و در دور دوم ۱۲ بر ۲ حریف قزاق خود را مغلوب کرد و به فینال راه یافت.

در وزن ۶۱ کیلوگرم شاهرخ شکوهی حریف ترک را ضربه فنی کرد و در دومین مبارزه نیز کشتی گیر قزاقستان را ضربه فنی کرد و به فینال صعود کرد.

در وزن ۶۵ کیلوگرم ابوالفضل محمدی در دور اول کشتی گیر ارمنستان را ضربه فنی کرد و در مصاف با کشتی گیر اوکراین ۱۲ بر ۲ به برتری رسید و به فینال صعود کرد.

در وزن ۷۰ کیلوگرم سید امیرعباس رزاقی برابر حریف ترک ضربه فنی شد و در مبارزه دوم ۱۳ بر ۳ نتیجه را به کشتی گیر ارمنستان واگذار کرد.

در وزن ۷۴ کیلوگرم یاشار حسینی در کشتی اول ۸ بر ۱ نتیجه را به حریف قراقستانی واگذار کرد و در کشتی دوم به دلیل انصراف حریف ترک، حسینی برنده میدان معرفی شد.

بیشتر بخوانید
رحمتی: یک معدن بازیکن در مازندران داریم

در وزن ۷۹ کیلوگرم بهنیا امامی در دور اول کشتی گیر قزاق را با نتیجه ۱۰ بر صفر از پیش روی برداشت و در دور دوم کشتی گیر ترکیه را ۱۰ بر صفر شکست داد و به فینال راه یافت.

در وزن ۸۶ کیلوگرم محمدحسن رحیمی در دور اول کشتی گیر قزاق را ۱۳ بر ۰ مغلوب کرد و در دومین مسابقه خود ۱۲ بر ۴ مغلوب کشتی گیر آمریکا شد.

به گزارش  زیر نویس ،پنجمین دوره مسابقات قهرمانی جهان کشتی آزاد و فرنگی جوانان ناشنوایان در بیشکک قرقیزستان در حال برگزاری می‌باشد.

منبع :خبرگزاری مهر

عفاف و حجاب در ساحل مازندران به گِل نشست ۰۶ مهر ۱۴۰۲

اینجا دین هم درخطر استعفاف و حجاب در ساحل مازندران به گِل نشست

مشاورین املاکی که مشتریان خود را نقره‌داغ می‌کنند ۱۲ شهریور ۱۴۰۲

نقدی بر رشد قارچ‌گونه مشاورین املاکمشاورین املاکی که مشتریان خود را نقره‌داغ می‌کنند

آهنگ دافی روح و روان کودکان را نشانه گرفته است ۰۸ شهریور ۱۴۰۲

پیرامون کمپین تبلیغاتی دافیآهنگ دافی روح و روان کودکان را نشانه گرفته است

جاده‌هایی که کولبران را به بهشت خواهد برد ۰۸ مهر ۱۴۰۲

جاده مخصوص کولبرهاجاده‌هایی که کولبران را به بهشت خواهد برد

رسانه و رسالت خبرنگاری فراموش شده ۰۸ مهر ۱۴۰۲

به بهانه رسانه‌ای شدن خودکشی پسر بیرانوندرسانه و رسالت خبرنگاری فراموش شده

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟