دبیر: هر ۱۰ کشتی‌گیر آزاد و فرنگی روی مدال هستند
دبیر: هر ۱۰ کشتی‌گیر آزاد و فرنگی روی مدال هستند

ریس فدراسیون کشتی گفت: هر ۱۰ کشتی‌گیر آزاد و فرنگی روی مدال هستند مگر این که خودشان اشتباه کنند، اگر روی روال طبیعی پیش بروند هر ۱۰ کشتی گیر اعزامی آزاد و فرنگی مدال کسب می‌کنند.

علیرضا دبیر در دیدار با محمد پولادگر با ملی‌پوشان کشتی پیش از اعزام به مسابقات جهانی بلگراد اظهار کرد: از سرمربیان تیم پژمان درستکار و رنگرز تشکر می‌کنم، ما مامور به وظیفه هستیم و نتیجه دست خداست، اگر وظیفه را خوب انجام دهیم خدا می گوید حتی اگر کافر هم باشی جوابت را می‌دهم. انصافا ملی‌پوشان ما آزاد و فرنگی و سرمربیان و مربیان کم نگذاشته‌اند. من در مسابقات آسیایی آزاد ناراحت بودم اما الان هیچ چیزی وجود ندارد که من به کشتی‌گیران گیر بدهم و این نشان می‌دهد که خیلی خوب کار کرده‌اند و از این جهت از سرمربیان و مربیان تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی تشکر می‌کنم که زحمات زیادی کشیده‌اند و آن چه از دست آن‌ها برمی‌آمد انجام داده‌اند.

او گفت: در مسابقات جهانی بلگراد سهمیه المپیک پاریس نیز توزیع می‌شود ما ۴ سهمیه المپیک داریم اما کسب سهمیه در بلگراد واقعا سخت است در فرنگی که قطعا سهمیه نمی‌گیریم مثل آن سالی که در ۸۷ کیلوگرم سهمیه را به ما ندادند و هر بار بلایی سر ما آوردند، آزاد هم شرایط سخت خواهد بود.

بیشتر بخوانید
ماجرای نامه علیرضا دبیر علیه یک رئیس فدراسیون چه بود

به گزارش زیر نویس ،دبیر در پایان خاطرنشان کرد: در بلگراد با این که جهانی است ولی بهتر می‌توانیم سهمیه بگیریم هر چند سهمیه گام دوم ماست و من معتقدم که هر ۱۰ کشتی‌گیر آزاد و فرنگی روی مدال هستند مگر این که خودشان اشتباه کنند، اگر روی روال طبیعی پیش بروند هر ۱۰ کشتی گیر اعزامی مدال کسب می‌کنند. محسن‌نژاد اگر ۳۰ تا ۴۰ درصد روی روال طبیعی خود باشد مدال جهانی را می‌گیرد، بعضی وقت‌ها اشتباه بچه‌گانه انجام می‌دهد و حرص ما را در می‌آورد.

منبع :ایسنا

عفاف و حجاب در ساحل مازندران به گِل نشست ۰۶ مهر ۱۴۰۲

اینجا دین هم درخطر استعفاف و حجاب در ساحل مازندران به گِل نشست

مشاورین املاکی که مشتریان خود را نقره‌داغ می‌کنند ۱۲ شهریور ۱۴۰۲

نقدی بر رشد قارچ‌گونه مشاورین املاکمشاورین املاکی که مشتریان خود را نقره‌داغ می‌کنند

آهنگ دافی روح و روان کودکان را نشانه گرفته است ۰۸ شهریور ۱۴۰۲

پیرامون کمپین تبلیغاتی دافیآهنگ دافی روح و روان کودکان را نشانه گرفته است

جاده‌هایی که کولبران را به بهشت خواهد برد ۰۸ مهر ۱۴۰۲

جاده مخصوص کولبرهاجاده‌هایی که کولبران را به بهشت خواهد برد

رسانه و رسالت خبرنگاری فراموش شده ۰۸ مهر ۱۴۰۲

به بهانه رسانه‌ای شدن خودکشی پسر بیرانوندرسانه و رسالت خبرنگاری فراموش شده

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟