تیم استقلال امروز از هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف آلومینیوم اراک رفت که این دیدار درنهایت با نتیجه ۱-۰ به سود آبی‌پوشان پایتخت به پایان رسید تا این تیم همچنان صدرنشین لیگ برتر باشد. مجتبی حسینی برای این دیدار بازیکنان زیر را به میدان فرستاد: احمد گوهری، احسان قهاری، امین نوری، […]

تیم استقلال امروز از هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف آلومینیوم اراک رفت که این دیدار درنهایت با نتیجه ۱-۰ به سود آبی‌پوشان پایتخت به پایان رسید تا این تیم همچنان صدرنشین لیگ برتر باشد.

مجتبی حسینی برای این دیدار بازیکنان زیر را به میدان فرستاد:

احمد گوهری، احسان قهاری، امین نوری، مهدی لیموچی، امین جهان‌کهن، مهران موسوی، یونس اکبرپور، عارف حاجی‌عیدی، محمد امین کاظمیان، میلاد بدرقه و محمدمهدی لطفی.

استقلال در اراک به صدر چسبید/ جشن شاگردان نکونام با پرواز ستاره آرژانتینی

جواد نکونام برای این دیدار از نفرات زیر در ترکیب اصلی استقلال استفاده کرد:

حسین حسینی، ایمان سلیمی، محمدحسین مرادمند، روزبه چشمی، ابوالفضل جلالی، میلاد فخرالدینی، مهرداد محمدی، آرش رضاوند، زبیر نیک‌نفس، گوستاوو بلانکو و جلال‌الدین ماشاریپوف.

استقلال در اراک به صدر چسبید/ جشن شاگردان نکونام با پرواز ستاره آرژانتینی

داور مسابقه: بیژن حیدری.

استقلال در نیمه نخست بازی هجومی به نمایش گذاشت و آبی‌ها در همان دقیقه اول بازی می‌توانستند روی ضربه کرنر و سر ایمان سلیمی به گل اول برسند که ضربه سر مدافع استقلال به شکل خطرناکی از کنار دروازه آلومینیوم به بیرون رفت.

آبی‌ها در دقیقه ۳۱ باز صاحب فرصت گلزنی شدند که ضربه سر سلیمی این بار روی ارسال ماشاریپوف به تیرک آلومینیوم برخورد کرد.

حملات استقلال ادامه پیدا کرد تا اینکه در دقیقه ۱+۴۵ سرانجام ارسال جلالی‌پور از سمت راست به گوستاوو بلانکو رسید و این بازیکن با ضربه سر تماشایی دروازه آلومینیوم را باز کرد و بازی در نیمه نسخت با برتری آبی‌پوشان به پایان رسید.

تیم آلومینیوم در دقیقه ۵۲ می‌توانست بازی را به تساوی بکشاند اما ضربه مهران موسوی از کنار دروازه حسینی به شکل خطرناکی بیرون رفت.

حملات آلومینیوم برای زدن گل تساوی ادامه پیدا کرد اما راه به جایی نبرد.

استقلالی‌ها با این پیروزی ۵۰ امتیازی شدند تا صدرنشینی خود را تثبیت کنند. 

بیشتر بخوانید: رهبر استقلال بازی بعد را از دست داد!

منبع: خبـر ورزشی

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.