تعریف و تمجدید پیمان معادی از مریلا زارعی
تعریف و تمجدید پیمان معادی از مریلا زارعی

ترفند باز نوشت: پیمان معادی بازیگر و کارگردان سینما متولد نیویورک است که پدر و مادر ایرانی او ساکن آمریکا بودند و بعد از تولد پیمان در سن ۵ سالگی اش به ایران بازگشتند. پیمان معادی در سال ۱۳۸۴ با همسرش فرانک قوانلو ازدواج کرد که ثمره این زندگی یک دختر بنام باران و یک پسر بنام رایان […]

- تعریف و تمجدید پیمان معادی از مریلا زارعی

ترفند باز نوشت: پیمان معادی بازیگر و کارگردان سینما متولد نیویورک است که پدر و مادر ایرانی او ساکن آمریکا بودند و بعد از تولد پیمان در سن ۵ سالگی اش به ایران بازگشتند. پیمان معادی در سال ۱۳۸۴ با همسرش فرانک قوانلو ازدواج کرد که ثمره این زندگی یک دختر بنام باران و یک پسر بنام رایان است. این خانواده بخاطر تابعیت آمریکایی و ایرانی پدر بین لس آنجلس و ایران در رفت و آمدند.

 

پیمان معادی، بازیگر سینما با انتشار تصاویری از خود و مریلا زارعی در پشت‌صحنه‌های سریال «افعی تهران» از تجربه همکاری با این بازیگر زن گفت.

معادی در اینستاگرام خود نوشته است: «سومین همکاری من با مریلا زارعی بعد از دو تجربه فوق العاده «درباره الی» و «جدایی نادر از سیمین». هر بار از همکاری با این بازیگر فوق العاده و این انسان شریف به وجد میام و لذت واقعی بازیگری رو می‌چشم.»

منبع: اطلاعات انلاین

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.