سرهنگ حسین احمدی فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور گفت:در پی اعلام چندین فقره سرقت سیم و کابل های برق در سطح بخش سرولایت شهرستان نیشابور، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.  وی خاطرنشان کرد: ماموران دایره تجسس پاسگاه انتظامی عبدالله گیو در تحقیقات فنی و پلیسی خود متوجه شدند تمامی سرقت‌ها […]

سرهنگ حسین احمدی فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور گفت:در پی اعلام چندین فقره سرقت سیم و کابل های برق در سطح بخش سرولایت شهرستان نیشابور، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

 وی خاطرنشان کرد: ماموران دایره تجسس پاسگاه انتظامی عبدالله گیو در تحقیقات فنی و پلیسی خود متوجه شدند تمامی سرقت‌ها به صورت ۲ نفره و با استفاده از یک دستگاه خودرو پراید پلاک مخدوش انجام شده و پس از سرقت به شهرستانی دیگر متواری شدند.

 فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور بیان کرد: ماموران در ادامه با اشراف اطلاعاتی مخفیگاه متهمان را در شهرستان گلبهار شناسایی و پس از اخذ نیابت قضایی هر ۲ متهم دستگیر و به پاسگاه منتقل شدند.

وی تصریح کرد: متهمان در مواجهه با ادله و مستندات پلیس تاکنون به ۵ فقره سرقت سیم و کابل از سطح بخش سرولایت اعتراف که تحقیقات از متهمان جهت کشف سایر سرقت‌های احتمالی دیگر ادامه دارد.

 

منبع خبر: رکنـا

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.