به گزارش زیرنویس، برپایه گزارش ارسالی عصر جمعه روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان ، رضا حاجیلری معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر گلستان از برخورد ۲ دستگاه خودروی سواری در محور خوش ییلاق با هشت حادثه دیده این تصادف خبر داد و افزود: این حادثه عصر امروز در مسیر خوش ییلاق از محورهای […]

به گزارش زیرنویس، برپایه گزارش ارسالی عصر جمعه روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان ، رضا حاجیلری معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر گلستان از برخورد ۲ دستگاه خودروی سواری در محور خوش ییلاق با هشت حادثه دیده این تصادف خبر داد و افزود: این حادثه عصر امروز در مسیر خوش ییلاق از محورهای کوهستانی استان گلستان رخ داد.

وی با اشاره به هشت حادثه دیده این تصادف اضافه کرد: پس از اعلام گزارش حادثه یک تیم از جمعیت هلال احمر به محل اعزام و مصدومان این حادثه را به مراکز درمانی منتقل کردند.

حاجیلری ادامه داد: از مجموع هشت مصدوم این حادثه بانوی۳۱ ساله، کودک ۱ ساله و پسربچه ۱۲ ساله با هماهنگی لازمه به بیمارستان انتقال داده شدند.

تصادف تریلی با سواری در آزادشهر یک فوتی و چهار مصدوم داشت

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان هم در گزارش دیگری گفت: تصادف تریلی بنز اکتروس با خودروی پراید ۱۴۱ در محور آزادشهر به شاهرود یک فوتی و چهار مصدوم داشت.

قاسم غریب آبادی اظهار کرد:عصر امروز جمعه ۲۴ فروردین ماه، یک خودروی پراید ۱۴۱ با یک دستگاه تریلی بنز اکتروس در محور آزادشهر به شاهرود روبروی روستای مهدی اباد، تصادف کردند.

وی افزود: این خودروها پنج سرنشین حادثه دیده داشتند که چهار نفر از آنان مصدوم شدند و یک بانوی ۳۶ هم جان خود را از دست داده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان گفت: مرکز eoc هلال احمر استان با گزارش اورژانس ۲ تیم از پایگاه‌های خوش ییلاق با یک دستگاه آمبولانس و یک دستگاه خودروی نجات را به محل حادثه اعزام کرد.

غریب آبادی ادامه داد: تیم‌های هلال احمر یک بانوی ۵٠ ساله از مصدومان این حادثه را به بیمارستان انتقال دادند و باقی مصدومان هم توسط اورژانس منتقل شدند.

وی افزود: فرد جان باخته در محل حادثه تحویل عوامل مربوطه داده شده است.

استان مرزی و ۲ میلیون نفری گلستان با وسعت افزون بر ۲۰ هزار کیلومتر مربع، پنج هزار و ۲۰۰ کیلومتر راه مواصلاتی شامل «بزرگراه، راه اصلی و فرعی درجه یک، ۲ و سه» دارد.

منبع خبر: رکنـا

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.