بنی‌تمیم: هم درستکار و هم دبیر باید پاسخگوی نتایج کشتی آزاد باشند
بنی‌تمیم: هم درستکار و هم دبیر باید پاسخگوی نتایج کشتی آزاد باشند

نایب رئیس سابق فدراسیون کشتی با انتقاد از نتایج کشتی آزاد در قهرمانی جهان از سرمربی تیم و همچنین رئیس فدراسیون خواست در این باره پاسخگو باشند.

 حمید بنی‌تمیم، رئیس اداره کل‌ ورزش‌وجوانان استان خوزستان و پیشکسوت کشتی درباره نتایج تیم ملی کشتی آزاد در قهرمانی جهان، گفت: کشتی‌گیران زحمت کشیدند و تلاش‌شان را کردند اما توقعات مردم و علاقمندان کشتی در این دوره برآورده نشد. بضاعت کشتی بیشتر از اینها است، آمادگی کشتی‌گیران از نظر تاکتیکی خیلی جای سوال داشت و کادر فنی در این باره باید پاسخگو باشد.

بین‌تمیم افزود: در میزان آمادگی جسمانی و روحی ملی‌پوشان خلاء دیده می‌شد. حرف‌های کادر فنی را هم باید شنید، صحبت‌هایی هم درباره دخالت کادر فنی شنیده می‌شود و به همین خاطر علیرضا دبیر هم باید پاسخگو باشد.رئیس فدراسیون وقتی در رختکن حضور دارد و نکات فنی را منتقل و کوچ می‌کند، درباره دلایل اینکه چرا ملی‌پوشان نتوانستند از نظر فنی انتظارها را برآورده کنند هم باید صحبت کند.

به گزارش زیر نویس ،نایب رئیس سابق فدراسیون کشتی با بیان اینکه شکایتش از دبیر به دلیل انتخابات دوره گذشته در دادگاه در حال بررسی است، درباره شکست دوباره حسن یزدانی برابر دیوید تیلور، یادآورد شد: یزدانی افتخار ایران است و یک بار تیلور را شکست داده و نشان داده که می‌تواند مقابل تیلور پیروز شود اما از نظر آمادگی روانی و جسمانی به یزدانی کمک نشد. نتوانستند یزدانی را آماده این مسابقات کنند.

بنی‌تمیم درباره درخشش امیر حسین زارع به عنوان تنها نقطه کارنامه روشن کشتی آزاد در رقابت‌های قهرمانی جهان، گفت: زارع قهرمان بزرگ و آینده‌داری است و امیدوارم آن چیزی که شایسته حفظ این قهرمان برای ادامه مدال‌آوری در المپیک است، فراهم شود.

بیشتر بخوانید
جدیدترین رنکینگ جهانی کشتی

پیشکسوت کشتی فرنگی درباره رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان در صربستان هم تصریح کرد: از ۱۰ ملی‌پوش ۶ نفر بچه‌های خوزستان هستند و امیدوران فرنگی‌کاران بتوانند توقعات مردم را برآورده کنند. حسن رنگرز مربی با علم و بادانشی است که امیدوارم در این فرصت توانسته باشد تیم را آماده این مسابقات کرده باشد.

وی در ادامه درباره ضعف‌وقوت‌های مدیریت دبیر در دوران حضور در فدراسیون کشتی، اذعان داشت: در بحث زیرساختی فوق‌العاده کار شده اما استان‌های ما رها شده‌اند، خیلی از مربیان سازنده کشتی را کنار را می‌گذارند و مشکلات فراوانی وجود دارد. روسایی در برخی هیئت‌های استانی گذاشته می‌شوند که از نظر فنی و روانی نتواسته‌اند کاری انجام دهند و فقط در انتخاب این روسا به جنبه مالی نگاه می‌کنیم که این نگاه تک بعدی درست نیست.

بنی‌تمیم در پایان درباره اینکه نگران نیست انتقاداتش با واکنش تند دبیر روبرو شود، گفت: هیچ دشمنی با کسی ندارم و البته ترسی هم از کسی ندارم.

بیشتر بخوانید
ارزش قالیچه هدیه شده به رونالدو چقدره

 منبع :خبرگزاری جمهوری اسلامی

عفاف و حجاب در ساحل مازندران به گِل نشست ۰۶ مهر ۱۴۰۲

اینجا دین هم درخطر استعفاف و حجاب در ساحل مازندران به گِل نشست

مشاورین املاکی که مشتریان خود را نقره‌داغ می‌کنند ۱۲ شهریور ۱۴۰۲

نقدی بر رشد قارچ‌گونه مشاورین املاکمشاورین املاکی که مشتریان خود را نقره‌داغ می‌کنند

آهنگ دافی روح و روان کودکان را نشانه گرفته است ۰۸ شهریور ۱۴۰۲

پیرامون کمپین تبلیغاتی دافیآهنگ دافی روح و روان کودکان را نشانه گرفته است

جاده‌هایی که کولبران را به بهشت خواهد برد ۰۸ مهر ۱۴۰۲

جاده مخصوص کولبرهاجاده‌هایی که کولبران را به بهشت خواهد برد

رسانه و رسالت خبرنگاری فراموش شده ۰۸ مهر ۱۴۰۲

به بهانه رسانه‌ای شدن خودکشی پسر بیرانوندرسانه و رسالت خبرنگاری فراموش شده

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟