فدراسیون فوتبال اعصاب بازیکنان تیم ملی فوتسال را بهم ریخت
فدراسیون فوتبال اعصاب بازیکنان تیم ملی فوتسال را بهم ریخت

 فارس نوشت: در طول برگزاری چنین مسابقاتی معمولا مسئولان فدراسیون اقدام به تعیین پاداش‌های مختلفی کرده تا انگیزه ملی پوشان را جهت رسیدن به اهداف از جمله قهرمانی دو چندان کنند. در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا نیز فدراسیون فوتبال برای صعود در دور گروهی مبلغ ۳٠ میلیون تومان برای هر نفر، یک چهارم نهایی ۵٠ […]

- فدراسیون فوتبال اعصاب بازیکنان تیم ملی فوتسال را بهم ریخت

 فارس نوشت: در طول برگزاری چنین مسابقاتی معمولا مسئولان فدراسیون اقدام به تعیین پاداش‌های مختلفی کرده تا انگیزه ملی پوشان را جهت رسیدن به اهداف از جمله قهرمانی دو چندان کنند.

در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا نیز فدراسیون فوتبال برای صعود در دور گروهی مبلغ ۳٠ میلیون تومان برای هر نفر، یک چهارم نهایی ۵٠ میلیون تومان، نیمه نهایی ۷٠ میلیون تومان و فینال ۱٠٠ میلیون تومان در نظر گرفته بود که تمامی مبالغ به جز فینال به حساب ملی پوشان واریز شده است.

از طرفی وزیر ورزش نیز با حضور در بازی فینال مبلغ ۱٠٠٠ دلار برای هر نفر در نظر گرفته بود که بدون کسر ۱۰ درصد مالیات به آنان پرداخت شده است.

آنچه در پرداخت پاداش به ملی پوشان مورد بحث است اینکه فدراسیون فوتبال پاداش‌های که خود در نظر گرفته را با کسر مبلغ ۱٠ درصد مالیات به حساب بازیکنان واریز کرده است که این موضوع گلایه‌هایی را در پی داشته است.

منبع: اطلاعات انلاین

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.