پرسپولیس و سپاهان در حالی فردا در هفته بیست و پنجم لیگ برتر به مصاف یکدیگر می روند که پرسپولیس فصل گذشته در جام حذفی ۴ بر دو سپاهان را در اصفهان شکست داد که زننده دو گل این تیم گولسیانی بود. در آن دیدار که در اصفهان برگزار شد مدافع گرجستانی پرسپولیس دبل کرد […]

- ترس بزرگ سپاهان از دو بازیکن پرسپولیس/ این دو نفر راه گلزنی را بلدند

پرسپولیس و سپاهان در حالی فردا در هفته بیست و پنجم لیگ برتر به مصاف یکدیگر می روند که پرسپولیس فصل گذشته در جام حذفی ۴ بر دو سپاهان را در اصفهان شکست داد که زننده دو گل این تیم گولسیانی بود. در آن دیدار که در اصفهان برگزار شد مدافع گرجستانی پرسپولیس دبل کرد و نشان داد که راه گلزنی به تیم‌های بزرگ مثل سپاهان و استقلال را خوب بلد است.

گولسیانی سابقه دبل کردن مقابل استقلال را هم در دربی تهران دارد و حالا برای بازی حساس چهارشنبه شب مقابل سپاهان از انگیزه‌های بالایی برخوردار است.

دو گل دیگر پرسپولیس را در بازی فصل گذشته جام حذفی سیامک نعمتی و عیسی آل کثیر زدند. آل کثیر ابتدای فصل جاری به سپاهان رفت اما در نیم فصل دوباره به پرسپولیس برگشت و حالا برای باز کردن دروازه تیم سابقش انگیزه‌های زیادی دارد. عیسی از وقتی به پرسپولیس برگشته ۷ گل برای این تیم در جام حذفی و لیگ برتر به ثمر رسانده اما گلزنی به سپاهان اهمیت و طعم دیگری برای او خواهد داشت.

البته گولسیانی هم به دنبال تکرار درخشش و گل زنی مقابل شاگردان مورایس است تا آمار گل‌های خود در پرسپولیس را بالا ببرد. اگر پرسپولیس در بازی چهارشنبه صاحب ضربه پنالتی شود از بین گولسیانی و کنعانی‌زادگان یک نفر پشت ضربه پنالتی قرار خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید: سپاهانی‌ها درباره ستاره‌های‌شان دروغ گفتند؟/ پرسپولیس گول نمی‌خورد!

منبع: خبـر ورزشی

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.