الکساندر میتروویچ مهاجم ۲۹ ساله و گلزن تیم ملی فوتبال صربستان، در آخرین روزهای نقل و انتقالات با قراردادی به ارزش ۵۰ میلیون یورو و به مدت ۳ سال به از فولام انگلیس به الهلال پیوست. میتروویچ با حضور در الهلال و با وجود مصدومیت نیمار تبدیل به ستاره بی چون و چرای این تیم […]

- شوک بزرگ به الهلال؛ پرافتخارترین تیم آسیا قید ستاره تیمش را زد

الکساندر میتروویچ مهاجم ۲۹ ساله و گلزن تیم ملی فوتبال صربستان، در آخرین روزهای نقل و انتقالات با قراردادی به ارزش ۵۰ میلیون یورو و به مدت ۳ سال به از فولام انگلیس به الهلال پیوست.

میتروویچ با حضور در الهلال و با وجود مصدومیت نیمار تبدیل به ستاره بی چون و چرای این تیم عربستانی شد. او هم‌اکنون با ۲۲ گل زده بالاتر از بازیکنانی هم‌چون کریستیانو رونالدو و کریم بنزما با ۲۲ گل زده آقای گل لیگ حرفه‌ای عربستان تا بدین جای فصل است.

با وجود عملکرد این مهاجم ۲۹ ساله و صربستانی الهلال گفته می‌شود ژرژ ژسوس سرمربی پرتغالی الهلال علاقه‌ای به این مهاجم ندارد و این موضوع را به مدیران باشگاه اعلام کرده است. سایت اسپورت عربستان در خصوص این موضوع نوشت میتروویچ از ابتدا گزینه ژسوس نبوده و این مربی پرتغالی به دنبال مهاجمی با توانمندی‌ها بیشتر و بهتر است و به نظر می‌رسد این مهاجم صربستانی در تابستان از الهلال جدا خواهد شد.

لازم به ذکر است در صورت جدایی این مهاجم صربستانی، بسیاری از تیم‌های مطرح اروپایی به دنبال جذب وی هستند.

بیشتر بخوانید: ۳-۰ و کسر ۳ امتیاز؛ رای شدید انضباطی علیه مربی استقلالی

منبع: خبـر ورزشی

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.