به گزارش زیرنویس، فرماندهی انتظامی شهرستان فلاورجان از شناسایی و دستگیری سارق طلاجات زنان کهنسال در عملیات ویژه ماموران پلیس آگاهی و اعتراف متهم به ۱۱ فقره سرقت خبر داد. به گزارش موج، سرهنگ مرتضی هادیان گفت: در پی شکایت تعدادی از زنان کهنسال مبنی بر سرقت طلاجات آنان توسط فردی ناشناس، بررسی موضوع برای شناسایی […]

به گزارش زیرنویس، فرماندهی انتظامی شهرستان فلاورجان از شناسایی و دستگیری سارق طلاجات زنان کهنسال در عملیات ویژه ماموران پلیس آگاهی و اعتراف متهم به ۱۱ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش موج، سرهنگ مرتضی هادیان گفت: در پی شکایت تعدادی از زنان کهنسال مبنی بر سرقت طلاجات آنان توسط فردی ناشناس، بررسی موضوع برای شناسایی و دستگیری عامل این سرقت‌ها به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: با انجام تحقیقات تخصصی توسط ماموران پلیس آگاهی مشخص شد سارق با چرب زبانی و با شگردی خاص و با فریب مالباختگان و سوژه‌های خود، پس از سرقت طلاجات این افراد به سرعت محل را ترک می‌کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان افزود: در نهایت با رصد هوشمندانه و با اشراف اطلاعاتی خوب ماموران پلیس آگاهی هویت سارق طلاجات شناسایی و متهم در یک اقدام ضربتی و کاملا منسجم دستگیر شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: سارق در تحقیقات صورت گرفته به ۱۱ فقره سرقت طلاجات از زنان کهنسال و کم توان اعتراف کرد که با تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل شد.

منبع خبر: رکنـا

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.