محرم نویدکیا، سرمربی مس رفسنجان در نشست خبری قبل از دیدار برابر گل گهر سیرجان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر، اظهار کرد: کارگران و معلمان بزرگترین و بهترین اقشار جامعه هستند و به آن‌ها تبریک می‌گویم. فردا داربی استان کرمان و یک بازی فوق‌العاده مهم در پیش داریم. برای ما خیلی اهمیت دارد، […]

- نگفتم کار خارق‌العاده‌ای کرده‌ام/ علی عدنان انضباط نداشت و عذرش را خواستم

محرم نویدکیا، سرمربی مس رفسنجان در نشست خبری قبل از دیدار برابر گل گهر سیرجان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر، اظهار کرد: کارگران و معلمان بزرگترین و بهترین اقشار جامعه هستند و به آن‌ها تبریک می‌گویم. فردا داربی استان کرمان و یک بازی فوق‌العاده مهم در پیش داریم. برای ما خیلی اهمیت دارد، چون ما اگر بخواهیم شرایط‌مان را در جدول بهتر کنیم، نیاز داریم بازی خوب و باکیفیت بالا انجام دهیم تا بتوانیم امتیاز بگیریم.

او افزود: گل گهر از لحاظ فنی و بازیکنان کیفیت بسیار خوبی دارد که برای ما قابل احترامند. این موضوع کار را برای ما قطعاً سخت می‌کند. در مسابقه قبلی، ما یک بازی ۱۲۰ دقیقه‌ای داشتیم که سعی کردیم تا آنجا که بشود بازیکنان را خوب ریکاوری کنیم. می‌دانم فردا بازی سختی را در پیش دارند، ولی از آنجا که بازیکنان تیمم را خوب می‌شناسم می‌دانم که همه تلاش خود را انجام می‌دهند.

او گفت: امیدوارم هواداران مانند بازی قبل که تا لحظه آخر زیر باران به تشویق تیم پرداختند، حضور داشته باشند و از تیم حمایت کنند که بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم.

سرمربی مس رفسنجان در پاسخ به این سوال یک خبرنگار که سطح توقعات مردم رفسنجان بالاست و باتوجه به کسب رتبه پنجمی در لیگ، صعود به آسیا را تقاضا دارند نه دهمی در لیگ و اینکه از بودجه باشگاه اطلاع دارید، گفت: درجریان بودجه باشگاه نیستم. من وقتی آمدم بازیکنان من از سال قبل طلبکار بودند و پول‌شان را دریافت نکرده‌اند و وظیفه من است که از بازیکن تیمم دفاع کنم. در مورد اینکه چقدر بودجه وارد باشگاه شده و چگونه خرج شده در اختیار من نیست. در مورد شرایط تیم که چرا اینجاست و چرا آنجاست. در نیم فصل که وارد این تیم شدم شرایط اینگونه بوده و با همین روش تیم را اداره می‌کنم. قبلاً هم گفتم با همین روش تا آخر فصل ادامه می‌دهیم. پس از انتهای فصل مدیران باشگاه، مدیران شرکت مس و هیات مدیره در مورد اداره تیم و اینکه در رفسنجان بماند یا همین شرایط ادامه یابد، تصمیم می‌گیرند. این برنامه‌ریزی کلان باشگاه است و به سرمربی ارتباطی ندارد.

در ادامه این خبرنگاری پرسید برخی رسانه‌های شتیل بگیر از شما اسطوره ساختند، گفت: من نگفتم کار خارق العاده انجام دادم. این‌ها را نمی‌دانم. من خیلی اهل فضای مجازی نیستم نه می‌خوانم نه دنبال می‌کنم. من قبلاً گفتم که وقتی آمدم شرایط تیم نابسامان بود و سعی کردیم تیم حفظ شود و شرایط خوبی داشته باشد. روز اول با ۱۲ بازیکن شروع کردم وضعیت خوبی نبود، اما کم کم تیم شکل نسبتاً خوبی گرفت. شما هم خودتان را ناراحت نکنید هنوز شش بازی باقیمانده به اضافه بازی جام حذفی، تمام که شد به مدیرعامل و مسئولین مس صحبت کنید که مربی را نمی‌خواهیم و این ساختار را دوست ندارید.

نویدکیا افزود: آقای الهامی اسم من را آوردند. هر کسی موظف است در مورد اتفاقات که افتاده خودش جوابگو باشد. من از مدیران مس تا حالا چیز بدی ندیدم. اتفاقات نیم فصل اول بحث‌های زیادی دارد، اما به من ارتباطی پیدا نمی‌کند و درست نیست که از باشگاه یا از آقای الهامی دفاع کنم یا بد بگویم. من درباره مشکلات و کمبود‌های تیم و باشگاه صحبت کردم.

سرمربی مس رفسنجان در مورد عدم نیاز به علی عدنان از سوی باشگاه، توضیح داد: علی عدنان یک بازی محروم بود و دو روز هم من اجازه دادم استراحت کنند که با استراحت تیم سه روز می‌شد. ایشان رفتند و برنگشتند. یک بار هم گفتند پرواز ما بدلیل سیل دبی کنسل شده، گفتیم روز بعد بیایند، اما باز هم نیامدند. برای من هم نظم و کیفیت بازیکن مهم است. بازیکنی که نظم و انضباط تیمم را رعایت نمی‌کند عذرش را می‌خواهم. چون غیبت ایشان ۱۰-۱۵ روز شد به باشگاه گفتم به ایشان نیاز ندارم.

وی درباره بازی با تراکتور در جام حذفی گفت: قبلش سه بازی لیگ داریم که باید ببینیم شرایط ما چگونه می‌شود. جام حذفی بازی‌های سختی است. نمی‌شود گفت حتما بالا می‌آییم یا حذف می‌شویم. باید بعد از سه بازی لیگ، برای جام حذفی برنامه ریزی کنیم.

نویدکیا در مورد قراردادش با باشگاه مس رفسنجان نیز گفت: قرارداد من از روز اول یک فصل و نیم است، اما برای سال دوم بندی برای آن پیش بینی شده که اگر باشگاه نخواست یا به این نتیجه رسید که نمی‌توانم به آن‌ها کمک کنم سال دوم بتوانیم از هم جدا شویم و اگر هم من حس کردم که باشگاه شرایط دلخواه من را ندارد که تیم خوب و منسجم را فراهم کند شرایط جدایی را داشته باشم.

انتهای پیام

منبع: ایسـنا

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.