به گزارش زیرنویس،سردار “علی محمدی “در تشریح این خبر اظهار داشت: در اجرای طرح های مبارزه و مقابله با اراذل و اوباش ، ماموران امنیت عمومی استان ازحضور و فعالیت مجرمانه اراذل و اوباش در سطح شهرستان تبریز که با تشکیل تیم های چند نفره اقدام به شرب خمر،زورگیری، اخاذی،شرارت،سرقت به عنف، ایجاد رعب و […]

به گزارش زیرنویس،سردار “علی محمدی “در تشریح این خبر اظهار داشت: در اجرای طرح های مبارزه و مقابله با اراذل و اوباش ، ماموران امنیت عمومی استان ازحضور و فعالیت مجرمانه اراذل و اوباش در سطح شهرستان تبریز که با تشکیل تیم های چند نفره اقدام به شرب خمر،زورگیری، اخاذی،شرارت،سرقت به عنف، ایجاد رعب و وحشت با سلاح گرم در خیابان های تبریز می کردند مطلع و موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: با انجام اقدامات فنی و اشراف اطلاعاتی،محل شرارت این اراذل و اوباش شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضایی بصورت شبانه در یک عملیات موفق و غافلگیرانه تعداد ۴ نفر اراذل و اوباش سطح ویژه و سابقه دار که دارای چندین فقره سابقه کیفری دارند را دستگیر و از آنان چندین قبضه قمه و سلاح سرد و گرم کشف کردند.

فرمانده  انتظامی استان ادامه داد: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند و قطع و یقین مراجع محترم قضایی نیز برخورد قاطع و اشد مجازات بازدارنده را با این هنجارشکنان خواهند داشت.

سردار محمدی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از مردم و زحمات همکاران و حمایت های دستگاه قضایی از ماموریت های پلیس، گفت: امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است و هرکس به هر طریقی بخواهد این مهم را خدشه دار کند با برخورد قاطع و قانونی پلیس روبه رو خواهد شد.

 

منبع خبر: رکنـا

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.