به گزارش زیرنویس ،سرهنگ سعید راستی در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ چند روز پیش ماموران مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران از تیراندازی راکب موتورسیکلتی که به دیوار یک مرکز تجاری با خبر شده و برای رسیدگی به موضوع به محل اعزام شدند. با آغاز تحقیقات مشخص شد که متهم جزو اراذل و اوباش […]

- تیراندازی یک شرور به مرکزی تجاری/ بازداشت متهم

به گزارش زیرنویس ،سرهنگ سعید راستی در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ چند روز پیش ماموران مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران از تیراندازی راکب موتورسیکلتی که به دیوار یک مرکز تجاری با خبر شده و برای رسیدگی به موضوع به محل اعزام شدند. با آغاز تحقیقات مشخص شد که متهم جزو اراذل و اوباش است و با اسلحه اقدام به تیراندازی به سمت این مرکز تجاری کرده و متواری شده است.

ایسنا در خبری نوشت:وی با بیان اینکه ماموران اقدامات خود برای شناسایی هویت متهم و دستگیری وی را در دستورکار قرار دادند، گفت:‌ در جریان تحقیقات میدانی چهره متهم مورد شناسایی قرار گرفت. در ادامه با تطبیق چهره متهم در بانک اطلاعاتی متهمان سابقه‌دار، هویت وی که جزو اراذل و اوباش سابقه دار بود، شناسایی شد.

معاون مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس پایتخت با اشاره به هماهنگی با مقام قضایی و دریافت مجوز برای دستگیری این فرد گفت: ماموران مخفیگاه متهم را در محدوده محله بی‌سیم شناسایی کرده و با مجوز دریافت شده به این محل اعزام شده و این فرد را با اجرای یک عملیات پلیسی مشترک با همکاری واحد نوپوی یگان ویژه دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

راستی با بیان اینکه متهم در مقر انتظامی تحت بازجویی قرار گرفت و به جرم خود اعتراف کرد، گفت: برای این فرد پرونده‌ای تشکیل شد و به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

۲۳۳۲۱۷

منبع: خبـرآنلاین

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.