جلسه هیئت مدیره استقلال در حالی برگزار شد که به نسبت دفعات قبل یک تفاوت آشکار را شاهد بودیم. استقلالی‌ها این بار برای نخستین مرتبه پس از روی کار آمدن مالک جدید دور یکدیگر جمع شدند تا شرایط را مورد ارزیابی قرار بدهند. طبق شنیده‌های ما وضعیت مالی باشگاه و همچنین بدهی‌های استقلال به بازیکنان […]

- در اولین جلسه هیئت مدیره استقلال بعد از واگذاری چه گذشت؟

جلسه هیئت مدیره استقلال در حالی برگزار شد که به نسبت دفعات قبل یک تفاوت آشکار را شاهد بودیم. استقلالی‌ها این بار برای نخستین مرتبه پس از روی کار آمدن مالک جدید دور یکدیگر جمع شدند تا شرایط را مورد ارزیابی قرار بدهند.

طبق شنیده‌های ما وضعیت مالی باشگاه و همچنین بدهی‌های استقلال به بازیکنان و افراد بیرون از مجموعه در نشست مذکور مورد بررسی قرار گرفت تا اشراف خریدار جدید نسبت به اوضاع مادی استقلال بیشتر شود. همچنین خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که با توجه به حساسیت رقابت‌های باقیمانده لیگ برتر، در نشست مذکور مقرر شد نهایت تلاش مدیریتی برای حفظ آرامش تیم و جلوگیری از بروز حواشی پیرامون جوادنکونام و شاگردانش به کار بسته شود.

قرار است تا پایان فصل، تغییرات درون باشگاه هم به حداقل برسد و اگر استقلال ناگزیر بر انجام تحولاتی تا قبل از پایان لیگ بیست و سوم شد، این کار با هماهنگی هیئت مدیره صورت بگیرد تا جنجال رسانه‌ای ایجاد نشود. پیرامون تغییر مدیرعامل بحثی در این نشست صورت نگرفت و علی خطیر حداقل تا پایان فصل این سمت را برعهده خواهد داشت.

بیشتر بخوانید: دست و پای خطیر در استقلال بسته شد/ تصمیم مالکان جدید برای مدیریت باشگاه

منبع: خبـر ورزشی

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.