در حساس‌ترین دیدار امشب فوتبال اروپا رئال مادرید با هدایت کارلو آنچلوتی  به مصاف بایرن مونیخ می‌رود. ‏این اولین تقابل آنچلوتی مقابل بایرن  نیست. او تا کنون بارها در لیگ ‏قهرمانان اروپا و در فوتبال ایتالیا مقابل بایرن قرار گرفته است و در همین رابطه یک آمار بی‌نظیر را نیز ثبت کرده است. پیرمرد ۶۴ […]

در حساس‌ترین دیدار امشب فوتبال اروپا رئال مادرید با هدایت کارلو آنچلوتی  به مصاف بایرن مونیخ می‌رود. ‏این اولین تقابل آنچلوتی مقابل بایرن  نیست. او تا کنون بارها در لیگ ‏قهرمانان اروپا و در فوتبال ایتالیا مقابل بایرن قرار گرفته است و در همین رابطه یک آمار بی‌نظیر را نیز ثبت کرده است.

پیرمرد ۶۴ ساله ایتالیایی در ۸ دیداری که زمان هدایت میلان و رئال مادرید مقابل بایرن قرار گرفته است هرگز به غول آلمانی نباخته. ۶ پیروزی و ۲ تساوی حاصل تمام بازی‌هایی است که کارلتو به مصاف بایرن مونیخ رفته است.

از طرفی دیگر نیز توماس توخل در بازی‌های رو در رو با بایرن مونیخ آمار خوبی دارد. او ‏با تیم‌های مختلف تا کنون ۸ بار مقابل رئال بازی کرده و در این مدت ‌‏۳ بار پیروز شده، ۴ بار به تساوی رسیده و تنها یک بار باخته است. ‏

این آمار جذاب نشان دهنده حساسیت تقابل امشب رئال مادرید و بایرن مونیخ است و باید منتظر بمانیم و ببینیم کدام آمار و ارقام امشب تغییر خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: بایرن‌مونیخ – رئال‌مادرید؛ راند اول غول‌کشی/ آمارهایی خواندنی از ال‌کلاسیکوی اروپا

آمار جالب آنچلوتی مقابل بایرن مونیخ/ او شکست ناپذیر است!

منبع: خبـر ورزشی

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.