به گزارش زیرنویس، بهرام دوست‌پرست ، با اشاره به شناسایی پیکر شهید جاویدالاثر حاج محمد رنجنوش، اظهار کرد: بنا بر اعلام‌ مسؤول معراج الشهدای تهران، پیکر مطهر این شهید درجریان تفحص پیکرهای مطهر شهدا توسط کمیته جست‌وجوی مفقودان به وطن بازگردانده شد. وی گفت: با توجه به موجود بودن نمونه خون خانواده شهید، از طریق […]

به گزارش زیرنویس، بهرام دوست‌پرست ، با اشاره به شناسایی پیکر شهید جاویدالاثر حاج محمد رنجنوش، اظهار کرد: بنا بر اعلام‌ مسؤول معراج الشهدای تهران، پیکر مطهر این شهید درجریان تفحص پیکرهای مطهر شهدا توسط کمیته جست‌وجوی مفقودان به وطن بازگردانده شد.

وی گفت: با توجه به موجود بودن نمونه خون خانواده شهید، از طریق انجام آزمایش‌های دی‌ان‌ای پیکر شهید شناسایی شد.

دوست‌پرست ادامه داد: حاج محمد رنجوش از شهدای جاویدالاثر تیپ ۳۲ انصارالحسین (ع) و دوران دفاع مقدس است که ۱۲ اسفند ۱۳۶۵ در منطقه عملیاتی کربلای ۵ شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

وی بیان کرد: خبر شناسایی این شهید با حضور جمعی از مسؤولان در خانه شهید به خانواده‌اش اطلاع داده شد. زمان برگزاری مراسم تشییع و خاکسپاری این شهید والامقام متعاقباً اعلام می‌شود.

منبع خبر: رکنـا

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.