به گزارش زیرنویس از خوزستان؛ سرهنگ سعید حسنوند سه شنبه در گفت‌وگوی رسانه ای اظهار کرد: با توجه اعلام بارندگی‌ و احتمال آب گرفتگی و لغزنده شدن معابر اهواز ، به رانندگان وسایل نقلیه توصیه می‌شود با توجه و دقت کامل رانندگی کنند تا از وقوع حادثه و تصادف پیشگیری شود. وی گفت: همچنین رانندگان سرعت […]

به گزارش زیرنویس از خوزستان؛ سرهنگ سعید حسنوند سه شنبه در گفت‌وگوی رسانه ای اظهار کرد: با توجه اعلام بارندگی‌ و احتمال آب گرفتگی و لغزنده شدن معابر اهواز ، به رانندگان وسایل نقلیه توصیه می‌شود با توجه و دقت کامل رانندگی کنند تا از وقوع حادثه و تصادف پیشگیری شود.

وی گفت: همچنین رانندگان سرعت مجاز و مطمئنه را رعایت نمایند و در نظر داشته باشند با توجه به کاهش میدان دید راننده، رانندگی در شرایط بارندگی نیازمند دقت بیشتری است.

سرهنگ حسنوند ادامه داد: به رانندگان توصیه می‌شودهر چه سریعتر نسبت به دریافت معاینه فنی و رفع نقص تجهیزات ایمنی خودروی خود اقدام کنند.

رییس پلیس راهور اهواز اظهار کرد: هنگام بارش باران دید راننده محدود می‌شود و میدان دید کاهش می‌یابد به همین دلیل احتمال بروز تصادف به مراتب بالاتر می‌رود، بنابراین لازم است تجهیزاتی مانند برف‌پاک‌کن،

ترمز چراغها و موارد دیگر که نقص آن‌ها می‌تواند در دید راننده تاثیر گذار باشد، مورد بازبینی و در صورت نیاز رفع نقص شود.

وی ادامه داد: عابرین پیاده نیز هنگام عبور از عرض خیابان به چراغ راهنمایی و عبور خودروها توجه کنند و موتورسواران نیز اکیدا توصیه می‌شود از تردد با موتورسیکلت در شرایط آب و هوایی بارانی و سواره‌رو لغزنده جهت سلامت خود و دیگران خودداری کنند تا شاهد وقوع سوانح رانندگی نباشیم.

منبع خبر: رکنـا

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.