به گزارش زیرنویس، اردشیر هوشیار عصر سه شنبه اظهار کرد: حادثه آتش سوزی در جایگاه سوخت جانبازان شهرستان بندر مرزی آستارا تلفات جانی در پی نداشت و آتش نشانان بلافاصله آتش را خاموش کردند. وی افزود: هنگامی که خودروی پرایدی در جایگاه سوخت جانبازان آستارا اقدام به سوخت گیری می کرد، خودوری وی دچار آتش […]

به گزارش زیرنویس، اردشیر هوشیار عصر سه شنبه اظهار کرد: حادثه آتش سوزی در جایگاه سوخت جانبازان شهرستان بندر مرزی آستارا تلفات جانی در پی نداشت و آتش نشانان بلافاصله آتش را خاموش کردند.

وی افزود: هنگامی که خودروی پرایدی در جایگاه سوخت جانبازان آستارا اقدام به سوخت گیری می کرد، خودوری وی دچار آتش سوزی شدید شد و مسئولان جایگاه بلافاصله اقدام به قطع سیستم سوخت رسانی کردند ولی خودرو آتش گرفته و خاموش نشد.

رئیس پخش فرآورده های نفتی شهرستان بندر مرزی آستارا ادامه داد: متاسفانه این خودرو کاملا در آتش سوخت و آتش نشانان و کادر جایگاه به دلیل شدت آتش نتوانستند آن را خامنوش کنند.

هوشیار تاکید کرد:‌ به دلیل آسیب به جایگاه جانبازان فعلا امکان سوخت گیری در آن وجود ندارد و مسئولان جایگاه و شرکت پخش در حال رفع نواقص و ایرادات هستند تا بتوانند کار را به روال عادی بازگردانند.

شهرستان بندری آستارا با جمعیت حدود ۹۵ هزار نفر در غربی‌ترین نقطه استان گیلان در فاصله نزدیک به ۱۷۳ کیلومتری رشت همجوار با استان اردبیل و جمهوری آذربایجان است؛ این شهرستان سه مرز دریایی، ریلی و بزرگراهی و فضای مناسبی برای تجارت در منطقه دارد.

منبع خبر: رکنـا

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.