در نخستین بازی از هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور تیم‌های شمس آذر قزوین و پیکان از ساعت ۱۸:۲۰ امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه سردار آزادگان قزوین به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۲ بر یک به سود شمس آذر به پایان رسید. پوریا سرآبادانی در دقیقه ۱۰ شمس آذر را پیش […]

- شمس آذر پیروز دیدار پرهیجان مقابل پیکان

در نخستین بازی از هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور تیم‌های شمس آذر قزوین و پیکان از ساعت ۱۸:۲۰ امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه سردار آزادگان قزوین به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۲ بر یک به سود شمس آذر به پایان رسید.

پوریا سرآبادانی در دقیقه ۱۰ شمس آذر را پیش انداخت، اما حامد پاکدل در دقیقه ۸۹ کار را به تساوی کشاند. در شرایطی که این بازی تماشایی در وقت‌های تلف شده دنبال می‌شد، شمس آذر خیلی زود توسط حسین گودرزی در دقیقه ۲+۹۰ گل دوم را زد تا پیروزی را بار دیگر به نام خود ثبت کند.

رضا عادل داور این مسابقه محمد پاپی و فراز امامعلی از شمس آذر و محمد آژیر از پیکان را با کارت زرد جریمه کرد.

شاگردان سعید دقیقی با این پیروزی ۳۴ امتیازی شدند و در رده هفتم جدول رده‌بندی قرار گرفتند. شاگردان رضا عنایتی نیز با ۲۵ امتیاز در جایگاه دوازدهم ایستادند. این دیدار با حکم کمیته انضباطی بدون حضور تماشاگران برگزار شد.

بیشتر بخوانید: اختلاف جدی درباره «استقلال خلیج فارس»/ اسم باشگاه تغییر می‌کند؟

منبع: خبـر ورزشی

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.