اختلافات میان کارلوس کیروش و فدراسیون فوتبال پیرامون شکل آماده‌سازی تیم ملی جهت حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ در بهار سال ۹۳ موجب شده بود تا سرمربی وقت ایران با صراحت حرف از جدایی بزند. در چنین شرایطی زیرنویس یازدهم اردیبهشت آن سال خبر از احتمال سرمربی‌گری حسین فرکی در تیم ملی داد. مربی اسبق […]

- ۱۰ سال گذشت| فرکی گزینه اول فدراسیون برای تیم ملی

اختلافات میان کارلوس کیروش و فدراسیون فوتبال پیرامون شکل آماده‌سازی تیم ملی جهت حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ در بهار سال ۹۳ موجب شده بود تا سرمربی وقت ایران با صراحت حرف از جدایی بزند.

در چنین شرایطی زیرنویس یازدهم اردیبهشت آن سال خبر از احتمال سرمربی‌گری حسین فرکی در تیم ملی داد. مربی اسبق ملی‌پوشان که چند روز قبل از این تیتر همراه با فولاد قهرمان لیگ برتر شده بود و اصل قضیه این بود که فدراسیون برای جلوگیری از بروز مشکل در صورت رفتن کیروش، فرکی را مد نظر قرار داده بود تا اگر کارلوس رفت بلافاصله او را جانشینش کند.

اتفاقی که البته رخ نداد چون کیروش با همه مشکلاتی که داشت، سر جایش باقی ماند.

منبع: خبـر ورزشی

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.