به گزارش سلام نو، سرهنگ سیدخلیل هاشمی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا با تاکید بر این که شهروندان باید از پیش‌داوری، اظهارنظر و قضاوت در خصوص این حادثه خودداری کنند، گفت: ممکن است هر گونه اظهارنظری پس از پیدا شدن ردی از این دختر بچه، مسایل اجتماعی دیگر را به وجود بیاورد. […]

به گزارش سلام نو، سرهنگ سیدخلیل هاشمی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا با تاکید بر این که شهروندان باید از پیش‌داوری، اظهارنظر و قضاوت در خصوص این حادثه خودداری کنند، گفت: ممکن است هر گونه اظهارنظری پس از پیدا شدن ردی از این دختر بچه، مسایل اجتماعی دیگر را به وجود بیاورد.

وی بیان کرد: انتظار داریم مردم صبوری به خرج دهند و اخبار و جزییات را تا زمان خبر تکمیلی از طریق رسانه‌های رسمی و مقامات مسوول رصد و پیگیری کنند.

فرمانده انتظامی کلاله افزود: ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه عصر روز یکشنبه نهم اردیبهشت ماه از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، خبر مفقود شدن «یسنا دیدار» در زمین‌های کشاورزی روستای یلی‌بدراق از توابع بخش پیشکمر شهرستان کلاله گزارش شد.

سرهنگ هاشمی گفت: با توجه به اهمیت موضوع عوامل گشت انتظامی و فرمانده انتظامی بخش پیشکمر به محل اعزام و صورت جلسه اولیه مبنی بر مفقودی این دختر چهار ساله را تنظیم کردند.

وی افزود: بلافاصله پلیس جنایی آگاهی وارد میدان شد و در کنار تیم‌های مردمی قرار گرفت و به همراه عوامل هلال احمر تا ساعت یک بامداد روز گذشته به جستجو پرداختند.

فرمانده انتظامی کلاله ادامه داد: صبح دیروز جلسه میدانی با حضور مدیران ارشد دستگاه‌ها و بخش‌های مختلف در محل مفقود شدن یسنا، جلسه هماهنگی و تشریح وظایف برگزار و بلافاصله جستجو مجدد از سر گرفته شد.

وی اضافه کرد: همزمان با جستجو تیم اطلاعاتی پلیس جنایی آگاهی استان اقدامات فنی خود را آغاز و به بازجویی از شکات و گواهان حاضر در محل پرداخت که جمع‌آوری اطلاعات و بازجویی‌ها همچنان ادامه دارد.

فرمانده انتظامی کلاله گفت: همکاران ما در پلیس جنایی آگاهی استان با یک دستگاه هلی‌شات به عکسبرداری و اسکن زمین‌های زراعی منطقه به وسعت ۵۰۰ هکتار پرداختند.

هاشمی اظهار کرد: همچنین یک قلاده سگ زنده‌یاب از روز گذشته از پلیس آگاهی مازندران به منطقه اعزام که متاسفانه تاکنون نتیجه‌ای حاصل نشده است.

وی بیان کرد: با هماهنگی بین پلیس اطلاعات و جنایی آگاهی گلستان و تهران، یک قلاده سگ زنده‌یاب دیگر که در پیدا کردن اجساد حادثه ساختمان پلاسکو تاثیرگذار بود، به منطقه اعزام و این‌ سگ از ساعت ۱۸ و ۴۵ دقیقه امروز کار خود را آغاز و همچنان در حال جستجو است.

وی یادآور شد: در کنار همکاران ما، عوامل هلال‌احمر با یک فروند بالگرد، یک دستگاه هلی‌شات و یک دستگاه پاراموتور هم در حال جستجو هستند.

فرمانده انتظامی کلاله گفت: از همان ساعات اولیه حادثه مردم و جوامع محلی هم به صورت خط‌های دشتبان مشغول جستجو در زمین‌های کشاورزی هستند.

هاشمی افزود: همچنین کانال آب اطراف محل وقوع حادثه هم تخلیه و علف‌های آن زده شده و تمامی لانه‌ها و آشیانه‌ها و پناهگاه‌های حیوانات هم مورد تجسس قرار گرفته، اما هیچ اثری تاکنون به دست نیامده است.

وی ادامه داد: پلیس جنایی آگاهی کلاله پس از هماهنگی با تیم موتور کراس مینودشت، اقدام به اعزام موتورسواران کردند و آنان نیز در مناطق سخت گذر و سخت عبور، به جستجو پرداختند.

فرمانده انتظامی کلاله یادآور شد: در این عملیات به امید دادن خبر خوب و امیدوار کننده به خانواده مفقودی به خصوص مادر این دختر بچه، هر کس به نوعی حتی با پخت غذا و آوردن آب به منظور پشتیبانی از نیروهای عملیاتی در حال کمک است.

+

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.