به گزارش سلام نو، منابع خبری سه شنبه شب گزارش دادند که آژیر خطر شلیک موشک در شمال فلسطین اشغالی به صدا در آمد. به گزارش ایرنا به نقل از شبکه الجزیره قطر، آژیر خطر برای شلیک موشک در منطقه «رأس الناقوره» و «شلومی» در الجلیل غربی به صدا درآمده است. تاکنون گزارشی از تلفات […]

به گزارش سلام نو، منابع خبری سه شنبه شب گزارش دادند که آژیر خطر شلیک موشک در شمال فلسطین اشغالی به صدا در آمد.

به گزارش ایرنا به نقل از شبکه الجزیره قطر، آژیر خطر برای شلیک موشک در منطقه «رأس الناقوره» و «شلومی» در الجلیل غربی به صدا درآمده است.

تاکنون گزارشی از تلفات احتمالی این حمله منتشر نشده است.

جنبش حزب‌الله لبنان عصر امروز سه‌شنبه نیز از شلیک موشک‌های هدایت ‌شونده به منطقه اشغالی «المطله» و انهدام یک تانک مرکاوا خبر داد.

به گزارش ایرنا، این جنبش امروز اعلام کرد که رزمندگان این جنبش منطقه اشغالی المطله واقع در مرز فلسطین اشغالی و لبنان را با موشک‌های هدایت‌ شونده، هدف قرار دادند.

طبق اعلام حزب‌الله، در این حمله یک تانک مرکاوای ارتش رژیم صهیونیستی منهدم و سرنشینان آن کشته یا زخمی شدند.

حزب‌الله همچنین از هدف قرار دادن محل تجمع نظامیان صهیونیست در یک چادر نظامی در منطقه المطله خبر داد و افزود که این چادر به صورت دقیق با اسلحه مناسب هدف قرار گرفت و نظامیان داخل آن کشته یا زخمی شدند.

پیشتر نیز مقاومت اسلامی لبنان از شلیک چندین موشک به محل تجمع و حضور نظامیان صهیونیست در شهرک‌های صهیونیست‌نشین «دوفیف» و «افیفیم» در شمال فلسطین اشغالی خبر داده بود.

از زمان آغاز عملیات طوفان الاقصی در هفتم اکتبر گذشته (۱۵ مهر ۱۴۰۲) تاکنون، شمار زیادی از شهرک‌نشینان صهیونیست در شمال سرزمین‌های اشغالی از ترس حملات موشکی حزب الله لبنان مجبور به ترک خانه‌های خود شده‌اند و بر اساس گزارش رسانه‌های صهیونیستی، بیشتر ساکنان مانده در این منطقه، از بیماری‌های روحی و روانی رنج می‌برند.

+

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.