رفتار مشکوک بانک مرکزی صدای دیوان محاسبات را درآورد
رفتار مشکوک بانک مرکزی صدای دیوان محاسبات را درآورد

اطلاعات نوشت: به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور، بررسی تحلیلی گزارش اطلاعات مربوط به تامین ارز توسط بانک مرکزی بابت واردات در سال ۱۴۰۲در مقایسه با سال ۱۴۰۱نشان دهنده رشد غیر متعارف گروه کالایی نظیر گوشت مرغ و گوشت قرمز است. بر اساس این گزارش ارز تامین شده بابت […]

- رفتار مشکوک بانک مرکزی صدای دیوان محاسبات را درآورد

اطلاعات نوشت: به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور، بررسی تحلیلی گزارش اطلاعات مربوط به تامین ارز توسط بانک مرکزی بابت واردات در سال ۱۴۰۲در مقایسه با سال ۱۴۰۱نشان دهنده رشد غیر متعارف گروه کالایی نظیر گوشت مرغ و گوشت قرمز است.

بر اساس این گزارش ارز تامین شده بابت گوشت قرمز در سال ۱۴۰۲نسبت به سال ۱۴۰۱به میزان ۲۶۴درصد و بابت گوشت مرغ به میزان ۱۰۴۰درصد نسبت به سال ۱۴۰۱دارای رشد نامتعارف نسبت به گروه کالایی و زنجیره ارزش اعلام شده توسط وزارت صمت و جهاد بوده است .

لازم به ذکر است که گزارش تحلیلی منابع و مصارف ارزی سال ۱۴۰۲توسط دیوان محاسبات کشور برای بهره برداری متولیان نظام برنامه ریزی و تصمیم گیران اقتصادی منتشر شده است.

منبع: اطلاعات انلاین

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.