حمید مطهری  یکی از اعضای کادر فنی تیم ملی به تازگی راهی تراکتور شد و هدایت این تیم را در هفته‌های باقی مانده لیگ برتر بر عهده گرفت. او به عنوان دستیار یحیی گل‌محمدی راهی تیم تراکتور شده است اما به نظر می‌رسد سرمربی تراکتور در هفته‌های باقی مانده لیگ برتر خواهد بود. بر اساس […]

- یک مربی جدید به کادرفنی تیم ملی اضافه می‌شود

حمید مطهری  یکی از اعضای کادر فنی تیم ملی به تازگی راهی تراکتور شد و هدایت این تیم را در هفته‌های باقی مانده لیگ برتر بر عهده گرفت.

او به عنوان دستیار یحیی گل‌محمدی راهی تیم تراکتور شده است اما به نظر می‌رسد سرمربی تراکتور در هفته‌های باقی مانده لیگ برتر خواهد بود.

بر اساس اعلام امیر قلعه‌نویی به فدراسیون فوتبال او یک مربی ایرانی را جایگزین حمید مطهری خواهد کرد و بحث حضور مربی خارجی در کادر فنی تیم ملی مطرح نیست.

برخی منابع خبری فاش کرده اند؛ امیر قلعه‌نویی در تلاش است مقدمات حضور افشین قطبی را در کادر فنی تیم ملی مهیا کند، اما او در حال حاضر مربی یک تیم در لیگ برتر کانادا است.

بیشتر بخوانید: دستیار سرشناس قلعه‌نویی از تیم ملی جدا شد

منبع: خبـر ورزشی

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.