به گزارش زیرنویس، پرسپولیس در شرایطی امشب در هفته بیست و پنجم لیگ برتر به مصاف سپاهان می رود که بی تردید نتیجه این بازی در تعیین قهرمان لیگ برتر بسیار مهم خواهد بود. امشب در غیاب بیرانوند، امیررضا رفیعی در درون دروازه پرسپولیس قرار خواهد گرفت و گئورگی گولسیانی، محمدحسین کنعانی زادگان، عبدالکریم حسن […]

به گزارش زیرنویس، پرسپولیس در شرایطی امشب در هفته بیست و پنجم لیگ برتر به مصاف سپاهان می رود که بی تردید نتیجه این بازی در تعیین قهرمان لیگ برتر بسیار مهم خواهد بود.

امشب در غیاب بیرانوند، امیررضا رفیعی در درون دروازه پرسپولیس قرار خواهد گرفت و گئورگی گولسیانی، محمدحسین کنعانی زادگان، عبدالکریم حسن و وحدت حنانوف خط دفاع آبی ها را تشکیل می دهند.

همچنین مهدی ترابی، سروش رفیعی، مسعود ریگی و محمد خدابنده لو ۴ بازیکنی هستند که باید برای استون ارونوف و عیسی آل کثیر در خط حمله موقعیت سازی کنند.

ترگیب احتمالی پرسپولیس به شرح زیر است:

 امیررضا رفیعی، گئورگی گولسیانی، محمدحسین کنعانی زادگان، عبدالکریم حسن، وحدت حنانوف، مهدی ترابی، سروش رفیعی، مسعود ریگی، محمد خدابنده لو، استون ارونوف و عیسی آل کثیر

 

منبع خبر: رکنـا

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.