کارلو آنچلوتی علت تعویض جود بلینگام در جریان بازی نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل بایرن مونیخ را فاش کرد. ملی‌پوش انگلیسی تنها ۷۵ دقیقه دوام آورد و لوکا مودریچ جایگزین او شد. سرمربی ایتالیایی مادریدی‌ها عنوان کرد که جود کمی خسته بود و نتوانست در بهترین فرم خود حاضر شود. کارلو آنچلوتی همچنین اطمینان می‌دهد […]

- کارلتو پشت ستاره تیمش درآمد؛ جود فقط خسته بود/ بازی برگشت هیجان‌انگیز خواهد شد

کارلو آنچلوتی علت تعویض جود بلینگام در جریان بازی نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل بایرن مونیخ را فاش کرد. ملی‌پوش انگلیسی تنها ۷۵ دقیقه دوام آورد و لوکا مودریچ جایگزین او شد. سرمربی ایتالیایی مادریدی‌ها عنوان کرد که جود کمی خسته بود و نتوانست در بهترین فرم خود حاضر شود.

کارلو آنچلوتی همچنین اطمینان می‌دهد جود بلینگام در دور برگشت مقابل بایرن‌مونیخ به آمادگی ۱۰۰ درصدی خواهد رسید. این دو تیم سه‌شنبه شب در دیدار رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا در آلمان به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۲-۲ به پایان رسید. اما تعویض بلینگام باعث تعجب همگان شد و آنچلوتی در این مورد توضیح داد: «بلینگام فقط خسته بود و نمی‌توانست ادامه دهد. من به اندازه کافی بازیکن خوب روی نیمکت دارم. امروز در بهترین فرم خودش نبود اما در بازی برگشت دوباره به آمادگی ۱۰۰ درصدی می‌رسد.»

رئال با گل وینیسیوس به برتری ۱-۰ رسید ولی گل‌های لروی سانه و هری کین برتری بایرنی‌ها را در پی داشت تا اینکه وینیسیوس در دقایق پایانی گل تساوی را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. کارلتو افزود: «بازی جالبی بود، به نظرم می‌شد بهتر عمل کنیم. بهترین نسخه خود را ارائه نکردیم. نیمه اول کمی مشکل داشتیم و نیمه دوم بهتر شدیم ولی دو گل خوردیم. وقتی ۲-۱ عقب افتادیم بازی سخت شد. اما انرژی و کیفیت گل‌زنی داشتیم و مساوی کردیم.»

همه چیز به بازی برگشت بستگی دارد و کارلتو در این مورد اذعان داشت: «هیجان‌انگیز خواهد بود. کسی نمی‌داند چه اتفاقی رخ خواهد داد اما بازی برگشت به اندازه بازی امشب هیجان‌انگیز خواهد بود.»

بیشتر بخوانید: انتقاد توخل از بازیکن بایرن؛ نیازی به آن خطا نبود/ ۵۰ درصد شانس داریم

منبع: خبـر ورزشی

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.