تن هاگ با به چالش کشیدن رونالدو کار دست خود داد!
تن هاگ با به چالش کشیدن رونالدو کار دست خود داد!

اعتماد نوشت: وسلی اشنایدر، ستاره پیشین فوتبال اصرار دارد که سرمربی منچستریونایتد پس از فصل فاجعه‌بار ۲۰۲۴-۲۰۲۳ می‌داند که باید برود. رونالدو فوق ستاره پرتغالی در پاییز ۲۰۲۲ هنگام انجام مصاحبه‌ای انفجاری با پیر مورگان که در آن چهره‌های برجسته گذشته و حال یونایتد را مورد هدف قرار داد، جنجال بسیار بزرگی به وجود آورد. […]

- تن هاگ با به چالش کشیدن رونالدو کار دست خود داد!

اعتماد نوشت: وسلی اشنایدر، ستاره پیشین فوتبال اصرار دارد که سرمربی منچستریونایتد پس از فصل فاجعه‌بار ۲۰۲۴-۲۰۲۳ می‌داند که باید برود.

رونالدو فوق ستاره پرتغالی در پاییز ۲۰۲۲ هنگام انجام مصاحبه‌ای انفجاری با پیر مورگان که در آن چهره‌های برجسته گذشته و حال یونایتد را مورد هدف قرار داد، جنجال بسیار بزرگی به وجود آورد. شیاطین سرخ احساس کردند که توسط برنده ۵ توپ طلا به گوشه رینگ برده شدند و در نهایت تصمیم گرفتند قرارداد او را فسخ کنند.

تن‌هاگ نقش مهمی را در آن حماسه ایفا کرد، زیرا رونالدو را کنار گذاشت و ارزش او را برای موفقیت تیمی زیر سوال برد. سرمربی هلندی از زمانی که این بازیکن بزرگ تمام دوران‌ها را به سمت در خروجی اولدترافورد هدایت کرد، مدام برای متقاعد کردن دیگران در مورد توانایی‌هایش تلاش کرده است.

اکنون این سوال مطرح می‌شود که آیا تن‌هاگ همچنان در فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ سرمربی یونایتد خواهد بود؟ با اشنایدر، ستاره سابق آژاکس و رئال مادرید و اینتر صحبت کردیم. او به ورونیکا در مورد هموطن هلندی خود و اینکه از کجا شروع این پایان برای او در انگلیس رقم خورد، گفت: «این اتفاقی است که قبلا رخ داده است و بحث امروز نیست. یک اشتباه در رقابت با رونالدو. او در آنجا احترام همه را از دست داد. او فکر می‌کرد که این کار برعکس خواهد شد، اما البته نتیجه عکس داد. آن بچه‌ها در رختکن فکر کردند: این مرد دیوانه است!»

اشنایدر در مورد صحبت‌هایی مبنی بر اخراج سرمربی که اکنون در مورد تن‌هاگ بالا گرفته است، مخصوصا بعد از اینکه مشخص شد یونایتد قرار است به جمع چهار تیم برتر و صعود به لیگ قهرمانان اروپا نرسد، اضافه کرد: «البته او از قبل می‌داند که باید برود. اما خودش نباید برود. اگر من جای او بودم، آنجا راحت می‌نشستم تا زمانی که اخراجم کنند.»

تن‌هاگ در فصل گذشته با لذت بردن از افتخار کسب جام کارابائو، انتظار شش ساله یونایتد را به پایان رساند و آنها را به فینال‌ جام حذفی رساند. او یک‌بار دیگر در این فصل این کار را انجام داده. جایی که آنها یک‌بار دیگر باید به مصاف منچسترسیتی بروند. رونالدو در همین حال، اکنون با النصر در عربستان سعودی است و در ۳۹ سالگی با ۴۲ گل در ۴۴ بازی هیچ نشانه‌ای از کاهش سرعت خود نشان نمی‌دهد.

منبع: اطلاعات انلاین

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.